Wpis z mikrobloga

Specyficzne niszowe pytanie do komputerowych mirków, bo nie mogę znaleźć info.
Ilę podłączę naraz monitorów przez Thunderbolt 3 mając podłączone przez niego GPU (eGPU)?
PC:
Ryzen 3900x
MB: X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
GPU: 1080ti
eGpu: Gigabyte GeForce GTX 1080 AORUS Gaming BOX

Potrzebuję mieć 11 niezależnych outputów video (by podłączyć 10 projektorów do jednego pc) ¯\_(ツ)_/¯

Zaraz ktoś napisze "kup sobie normalną płytę główną".
Z tym, że nie da rady.

Normalnie z jedną 1080ti jestem w stanie podłączyć 4 monitory (a dokładnie 1 monitor i 3 projektory)
Czy mając 1080 jako eGpu przez TB3 jestem w stanie podłączyć kolejne 4 monitory/projektory? Czy są jakieś ograniczenia?

Mam bardzo niszowy szalony projekt do zrealizowania. Potrzebuję bardzo mocnego PCta którego zmieszczę do plecaka ale muszę też mieć możwliość podłączenia minimalnie 6 projektorów jako niezależne ekrany (potrzebuje 11 ekranów = 10 projektorów + monitor do sterowania tych dziesięciu, ale wiem że na to szans nie ma - to znaczy są bo można jeszcze zdobyć adapter PCI-e z 16x na 2razy po 8x ale to już egzotyka raczej), a skrzynkę wielkości DanCases A4 + Gaming Box + 13calowu monitor da radę zmieścić w 30L plecak to wiem.

Jak myślicie? Może jakieś inne ciekawe pomysły na realizację takiego przedsięwzięcia?

Zdjęcie nie moje.

#komputery #pcmasterrace #laptopy #usbc #egpu #informatyka
N.....i - Specyficzne niszowe pytanie do komputerowych mirków, bo nie mogę znaleźć in...

źródło: comment_9HFVlcrKDEhI7MX3iFHMpDMrKsuy9RnM.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz