Wpis z mikrobloga

Ludzie zaciągają kredyty na 40 lat, żeby móc gdzie mieszkać, służba zdrowia leży, umieramy w kolejkach do specjalistów, po pracę jeździmy na zachód, ale nie, najważniejsze to solidnie językiem wyszorować buta amerykańskiej zbrojeniówce.

#antykapitalizm
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #usa #polska #bekazpisu
Pobierz rzuberbozy - Ludzie zaciągają kredyty na 40 lat, żeby móc gdzie mieszkać, służba zdro...
źródło: comment_soJaV4xZ2XWNSRHrsjPJKHdbECzMLShc.jpg
  • 31
@rzuberbozy: nie wiemy co znaczy "podobne". Akurat zbrojeniówka rządzi (powinna rządzić) się innymi prawami i tam nie powinno być mowy o kompromisie. Jeśli jest wyraźny powód dla którego wolą amerykańskie, to niech mają lepsze. Jeśli nie, no to głupia sprawa, ale specjalistą od uzbrojenia nie jestem.

To jest temat typu: "Po co Ci Toyota, przecież Dacia tańsza i na miejscu".
@oskar-wojciech bo może rakiety sterowane są jakimś systemem który akurat jest lepszy u Amerykanów czy jakaś inna pierdoła poufna znanym tylko oficerom najwyższego stopnia. Może te nasze nie współpracują z jakimś sposobem walki czy można je łatwo skontrować technologią jaką mają ruscy
@oskar-wojciech: myślę, że to może być związane ze specyfiką "zawodu". Było już kilka artykułów nt wyposażenia służb specjalnych. Podają oni specyfikację odpowiadającą produktom tylko jednego wykonawcy. Dlaczego? Wyobraź sobie, że grasz w Counter-Strike'a i każą Ci wybrać najtańszą broń wraz z amunicją. Masz określony budżet, wiesz że na snajperkę Cię nie stać, ale lubisz Bullpup'a (pic rel, w grze daje niewielki zoom - namiastka snajperki) i w przetargu startuje jeszcze M4A1,
Pobierz zolwixx - @oskar-wojciech: myślę, że to może być związane ze specyfiką "zawodu". Było...
źródło: comment_ky2uAnx92tP47ZzieO4tBwvSArNb46zT.jpg