Wpis z mikrobloga

@JanuszSnieg: @pogop: dodać warto, że technicznie i atletycznie to robią resztę świata jak chcą. Brakuje często jednak iq + inne kraje zaczęły miec wielu reprezentantów NBA - dlatego USA przegrywa od czasu do czasu.

Nadal ten skład to top3 tego turnieju lekko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saganis: to wymień nam te 3 garnitury przed nimi ;). Bardzo solidna drużyna(Kemba i Lopez są z pierwszego garnituru), bez większych nazwisk. Głowny faworyt, jeżeli ktoś ich powstrzyma to Serbia albo Litwa.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: @JanuszSnieg: @mtkc: @Ragnarokk: Mocno przeginacie. Jak dla mnie np. Kemba Walker to obecnie najlepszy PG ligi, na pewno najlepszy zawodnik jakiego widzialem w meczu na zywo. To, ze gral w lipnym zespole to nie jego wina. Mowienie o Middeletonie po takim sezonie, ze to nie jest gwiazda to tez mocna przesada.
  • Odpowiedz
@pogop USA jeśli.chodzi o takie imprezy jak MŚ ma je w poważaniu na dobrą sprawę i najczęściej wystawiają średnich grajków + wschodzące gwiazdki czasem. Topkę wystawiają na Igrzyska Olimpijskie i wtedy takie Lilardy płaczą że się do kadry nie łapią
  • Odpowiedz
@miki4ever:
Masz 12 zawodników, z czego wiadomo że Kemba czy Khris są znanymi i bardzo dobrymi koszykarzami, ale jednak myślę że na luzie znajdzie 20 zawodników co nie grają i są lepsi niż Joe Harris czy Plumlee. Nie jest to ujmą dla nich, wciąż są w czołówce najsilniejszej ligi świata w popularnym sporcie i są potężnymi kozakami.
  • Odpowiedz
no niee. Najlepszym PG ligi jest Steph Curry. Potem pewnie biją się Irving, Kemba, Wall sprzed 3 lat, Westbrook i paru innych.


@iAmTS: Curry'ego nie widzialem wiec sie nie wypowiadam. Irving to jak dla mnie poziom nizej, Wall to juz w ogole zart, Westbrook fizycznie do Kemba nie ma podjazdu.
  • Odpowiedz