Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od pewnego czasu przestałem wierzyć w Boga. Jako iż jestem nadal w systemie szkolnictwa, zdecydowałem, że nie będę chodzić na lekcje religii (poza tym, że nie wierzę i nie zamierzam, to ksiądz uważa, że geje to wymysł kulturowego marksizmu. Takie rzeczy).
W teorii - rzecz prosta. Przygotowałem oświadczenie, że wypisuję się.
Muszę je zanieść do szkoły.

I tutaj pojawił się problem. W sekratariacie przekazano mi, że muszę je wręczyć osobiście pani dyrektor. Ok. Tylko, że jest początek roku szkolnego. Co w związku z tym? Że jej wiecznie nie ma, albo jak jest, to musi załatwiać ważne sprawy w szkole. No i dla uczniów nie ma czasu, co w pełni rozumiem - no ok. To nie mogę w sekretariacie chociaż przekazać? :/ Próbowałem dziś - nie było możliwości. Wczoraj - rozpoczęcie roku, tym bardziej. Parę dni temu - jeszcze szkoła się nie zaczęła, tym bardziej.
Ale przez to i tak muszę przez miesiąc na lekcje propagandy :c Bo wcześniej to się chyba nie zanosi.

#zalesie #ateizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
muszę je wręczyć osobiście pani dyrektor


@AnonimoweMirkoWyznania: jak Ci zależy to Ci się uda. Daj znać kiedy się udało bo podejrzewam, że paplasz 3 po 3 ale jak trzeba rozwiązać konkretny problem to szybko się poddasz i zrezygnujesz bo jesteś wygodnym leniem :).