Wpis z mikrobloga

#elektryka #elektronika #motoryzacja #mechanikasamochodowa

Potrzebny mi jest dobry tani miernik,który będzie pokazywał realne wartości i będzie można go do czegoś użyć. Pomierzy akumumulator czy przewody ( czy gdzies niema niema zwarcie) Te marketowi za 20 zł wszędzie mówią ze to szajs i szkoda 20 zł. Jakie wasze zdanie jakie macie mierniki? Zastosowanie to pełna amatorka podstawowe pomiary.
a-lexis - #elektryka #elektronika #motoryzacja #mechanikasamochodowa 

Potrzebny mi...

źródło: comment_1k76SFfPuSiwRduIwX1zfWPJjORlJLYf.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@a-lexis:

miernik,który będzie pokazywał realne wartości


Paaanie, bez 100 000 pln pan nie podchodź, a i tak to będzie szajs co się pomyli na 4 miejscu po przecinku i cały pomiar psu w dupę
  • Odpowiedz
@a-lexis na #!$%@? ryzy aneng czy jakoś tak nawet mi go nie żal ale działał już 2 rok a tyram to gówno ostro w terenie bardzo dobrze wydane 60 zł
  • Odpowiedz
@a-lexis: niemal cokoliek od uni-T i do tego kup sobie przewody pomiarowe silikonowe - nie ukręcą się, nie złamią, o wiele przyjemniej się nimi operuje
  • Odpowiedz
@a-lexis

ja od dwóch lat zbierałem się żeby kupić multimetr bo mój za 15 złotych z marketu to gówno od samego początku a jeszcze zaczął się rozpadać. Budżet ustaliłem na 300-350 złotych, jak zacząłem czytać te fora totalnie jak z pasty o latarkach ("tylko fluke, nic gorszego nie opłaca się kupować", "Uni-t to gówno, dołóż stówę i kup Brymen") to w końcu kupiłem aneng z aliexpress za 83PLN i z darmową dostawą.
  • Odpowiedz