Wpis z mikrobloga

@Czafincz: Poczytałem sobie trochę recenzje. Co prawda Nemesis leży poza kręgiem moich zainteresowań z pewnych względów to lubię być w temacie. Zdania są podzielone, ale trzeba wziąć poprawkę na fanbojów Awaken Realms. Na pewno jest ładnie, może nawet klimatycznie, ale pojawia się dużo zarzutów odnośnie mechaniki, szczególnie w kwestii zarządzania ryzykiem oraz przejrzystości instrukcji. Dużo zatem zależy od twoich osobistych preferencji.
@Jednobrewy zainteresowała mnie koncepcja możliwego grania w to jako co-op, jak i sub co-op, a takiej gry ostatnio szukałem i Nemesis wpadł mi w oko, choć początkowo działał mi na nerwy jak z forów planszowych wylewały się posty od tych co to kupili

@Quimeen lubię bardzo tłuc w Rebelię, a do tego w Terraformację Marsa bez pośpiechu cisnę z dziewczyną po około 3 godziny, więc wydaje mi się, że Nemesis mógłby się
Zastanow sie dobrze czy masz tyle czasu aby grac w tak dlugie gry


@Quimeen: Co za rada z dupy wzięta. 3 godziny na ameritrasha to jest dużo? Pokaż mi proszę jakieś inne ameri o podobnej złożoności, które trwa krócej. Jest bardzo ciekawy co wymyślisz.

@Czafincz: Uważam, że na dwie osoby może być ta sobie. Tu jest bardzo duża interakcja między graczami. Ja grałem na razie tylko w składzie 4 lub