Wpis z mikrobloga

Na YT widoczne są filmiki, w których uważają, że wygrana zapisana jest w kodzie zdrapki.. odsylają przy tym do płatnych za pomoca SMS poradników. Pod filmami achy i ochy, jak to cudownie ta metoda działa i jak to ludzie trafiają dzieki niej same wygrane zdrapki.. czy wygrana faktycznie jest gdzieś w kodzie zapisana?! Nie mówię o kodzie na przedzie, bo tam jest nr zdrapki i paczki.. chodzi mi o ten kod na górze zdrapki na jej odwrocie, a dokładniej o jego ostatnią, czwartą część.. (podkreslilam ja na dodanym zdjeciu) Może pytanie głupie I sprawa jest oczywista, ale przepraszam Was jestem blondynką jeżeli nie tak, to jak osoba pracującą w kolekturze wie, że dana zdrapka jest wygrana?
#wykopskubietotalizatora
mangue - Na YT widoczne są filmiki, w których uważają, że wygrana zapisana jest w kod...

źródło: comment_QnoqCQqDGoQ4sr8OmIkhDi95GP6GIscd.jpg

Pobierz
  • 5
@mangue: hej,
Na pewno pewne jest to, że podkreślona przez Ciebie część numeru identyfikacyjnego jest najciekawsza ze wszystkich, ponieważ to dzięki niemu i dzięki temu 4 cyfrowemu ukrytemu pod warstwą ścieralną system łączy się z bazą i stwierdza co udało nam się wydrapać.
Jednak poprawna walidacja wymaga dwóch wartości i ta dostępna z tyłu zdrapki jest naprawdę niczym bo do przetestowania nadal pozostaje w ostateczności 10 000 różnych przypadków kodu ukrytego
@Nutaharion: Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź :) a ja dziś poszłam specjalnie po zdrapki, które z tyłu mają 3 lub 4 powtarzające się cyfry, bo stwierdziłam, że może o to chodzi :D w 2 moich poprzednich zdrapkach ze zwrotem miałam właśnie 3 lub 4 takie same cyfry rozmieszczone dosyć blisko siebie ( w przypadku zdrapki, którą dodałam jako przykład była to np. cyfra 2).. niestety z 4 zakupionych dziś zdrapek także
mangue - @Nutaharion: Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź :) a ja dziś poszłam ...

źródło: comment_NXKV432vNZgLa2SzCnjheJix1uEfpn5n.jpg

Pobierz
@reduXx123 dlatego zawsze denerwowało mnie to jak ktoś przychodził bez zdrapania wszystkiego bo sam musiałem to robić, przy jednej to na spokojnie ale jak ci wręczy z 10 takich zdrapek to się trzeba męczyć bo zawsze są dwa różne miejsca na ten kod