Wpis z mikrobloga

@Dzionny: @carver: @radziuxd: @Szokatnica: @Carl_Corey: czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Boniek już nie po raz pierwszy rzuca jakieś złośliwości w kierunku do Wichniarka?
Nie śledzę wszystkiego, na twitter rzadko zaglądam, a już któryś raz widzę jak Boniek mu #!$%@?. Czy prezesowi PZPN w ogóle wypada #!$%@?ć publicznie byłym piłkarzom?
Wichniarek w ciemnych czasach Polskiej piłki był jedynym, który strzelał gole w topowej europejskiej lidze, mimo to
  • Odpowiedz
  • 6
@sralpies Nie wiem czy jest jakiś konkretny powód złośliwości względem Wichniarka, ale ogólnie zachowanie ryżego to jakiś żart. Gość zachowuje się jak wujek Janusz z wąsem, do wszystkich się #!$%@?, ciśnie ludziom publicznie i uważa się za alfę i omegę. Kiedyś go lubiłem i uważałem go za super prezesa, ale z czasem mi to przeszło, a teraz czuję wręcz do niego niechęć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzionny: sie #!$%@? znam ale w naszej kadrze jesli gra lewy to koniecznie trzeba dac drugiego napastnika bo zawsze jest obstawiony i nie ma do kogo zagrac
  • Odpowiedz
@sralpies: @Volos:

Nie wiem kompletnie o co może im chodzić. A szczególnie Bońkowi. Wydaje mi się jednak, że po kilku takich trafnych spostrzeżeniach z pociskiem, które zwyczajnie mu wyszły, gość chyba na fali lajków zgubił wyczucie dobrego smaku w tym co robi. Wydaje mi się, że zatracił granicę między inteligentnym sarkazmem, a zwykłym prostym chamstwem.
  • Odpowiedz
czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Boniek już nie po raz pierwszy rzuca jakieś złośliwości w kierunku do Wichniarka?


@sralpies: Boniek rzuca takie złościwości w zasadzie cały czas i do każdego - to taki syndrom rubasznego wujasa, któremu raz kiedyś wyszedł żart w '89 i teraz męczy rodzinę tym samym trzecią dekadę
  • Odpowiedz
@aett: wiem, ale zauważyłem, że jakoś najbardziej uszczypliwy jest w stosunku do wichniarka i ewentualnie kowala.
Prezesowi nie wypada po prostu wg mnie. Zawsze uważałem bońka za faceta z klasą, ligę wyżej od tych czerwonych pijackich ryjów typu smuda, lato, kręcina, janas. A tu jak widać niekoniecznie.
  • Odpowiedz