Wpis z mikrobloga

Jak zagadujecie na samym poczatku na #tinder? Nie wiem zawsze co zagadać, jak laska nie ma nic w opisie, a pozniej nie odpisują
Nie wiem dlaczego pytania w stylu "co porabiasz", "czym sie zajmujesz" itp. są złe jesli w ogole kogos nie znam
  • 24
@lastro: część lasek po prostu buduje swoje poczucie wartości poprzez kolekcjonowanie par, a co lepsze loszki mają nieraz tyle rozmów, że nie chce im się zaczynać nawet nowej rozmowy. To jest tinder więc zaszalej, wyjedź z jakimś spontanicznym tekstem, a jak masz problem żeby zagadać do sarenki bez opisu to takich nie lajkuj i po problemie! Mniej Ci zejdzie czasu na zastanawianie się nad bajerą ( ͡° ͜ʖ ͡
@lastro: najłatwiej to odnieść się w zabawny sposób do bio, lub jakiegoś zdjęcia np. z podróży

update: nie dotyczałem jak nie ma bio i ciekawych zdjęć, to prosisz ją o krótki opis siebie, takie prywatne bio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@steppenwolf90 Napisalem ze fajne to zdjecie na moscie i gdzie je robila. Odpowiedziala, ze Amsterdam.
I tutaj pewnie jakas luzna gadka z mojej strony bybsie przydala, ale nic mi niebprzychodzilo donglowy, woec odpowiedziaowm, ze tak wlasnie myslalem, bontam pelno mostów. Ona na to "i to i to". I juz kurde nie wiem co pisac :P Nie odpisuje jej od 10minut
@steppenwolf90: Ale ja nie często dostaje pare, dlatego jak już jakąś mam, ktora mi sie podoba, to chce sie jakoś postarać, ale zazwyczaj albo nie odpisze albo odpisuje, ale rozmowa konczy sie tak szybko jak ta :/