Wpis z mikrobloga

  • 168
@Nicescroll W linku który wkleiłeś drugi czy trzeci komentarz odpowiada na Twoje pytanie Poza tym Xiaomi to na prawdę porządna i rozpoznawalna marka i nie mogą pozwolić sobie na tego typu wpadki. Gdyby to był Iphone to bym zrozumiał ale na pewno nie xiaomi.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Ale odpowiedziałem, że robiąc test w postaci zasłonienia tej górnej kamery nie ma żadnej różnicy w zdjęciu ! A chyba oczywiste jest to, że coś powinno się zmienić. W końcu to główny aparat
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Oczywiście ze Xiaomi również wali klientów w ciula. Chociażby pseudo 48 MPx w Redmi Note 7. Interpolowana kupa.
  • Odpowiedz
  • 19
@MZ23 No i co 48mpx ma na bank skoro tak piszą tylko co z tego, jak sam moduł aparatu jest średni, ogniskowa itp. W dzisiejszych aparatach mpx już się nie liczą tak bardzo. Serio sądzisz, że robiąc zdjęcie zdjęcie aparatem z xiaomi 48mpx będzie ono lepszej jakości niż z aparatu 12mpx samsunga np. ? Akurat xiaomi nie słynie z dobrych aparatów a szkoda bo gdyby dali ten sam moduł którego używa samsung
  • Odpowiedz
  • 0
@BukkakeWarrior A widzisz nawet nie wiedziałem, że istnieje coś takiego ja piszę z własnego doświadczenia, miałem sgs3 a jakieś 3 lata temu kupiłem sobie note 3 pro wtedy porównywalny był z sgs7. Tak się złożyło, że szwagier miał sgsa7 i pod względem wydajności nie odstępował na krok może nawet działał lepiej ale niestety różnica w zdjęciach ogromna. Nawet teraz jak przeglądam stare zdjęcia robione s3 to są o niebo lepsze niż z
  • Odpowiedz