Wpis z mikrobloga

25DWR & 26DWR & 27DWR / 45 km ~ Matt

234 371+45 = 234 416

W Almaty chciałem spędzić tylko weekend aby ponaprawiać wszystko co potrzebne, kupić brakujące i zużywające się rzeczy i móc spokojnie uderzyć na Chiny. 

Niestety okazuje się że w ten weekend wszystkie potrzebne sklepy były pozamykane, a jak na złość odbywający się właśnie wyścig kolarski spowodował że polecane serwisy rowerowy były "busy". Musiałem więc zaczekać jeden dzień dłużej.

Całe szczęście że trafiłem na rewelacyjnego hosta Matta, który sam wcześniej przez 4 lata podróżował rowerem przez świat i nie stanowiło dla niego problemu goszczenie mnie jak tylko długo chce zostać. 

A było gdzie mieszkać, Matt przyjmuje gości w wielkim apartamencie na pięknym nowoczesnym osiedlu… No w takiej rezydencji to ja jeszcze nie spałem. Dostałem własne klucze, pokój i wszystko czego dusza zapragnie. Nie muszę chyba wspominać że była tam wanna wielkości mieszkania w Japonii oraz genialny widok na góry? :)

Matt też zorganizował mi wszelką potrzebną pomoc, więc nawet miałem gdzie umyć rower ;) Gorąco polecam spotkanie z Mattem jeśli będziecie akurat w Ałmatach oraz koniecznie przeczytanie jego książki.

#rowerowyrownik #wyprawaramenowa #relaks #miasto
Pobierz sigma - 25DWR & 26DWR & 27DWR / 45 km ~ Matt

234 371+45 = 234 416

W Almaty chciałem...
źródło: comment_gB4yfe6z4UkeqJN9gGoVUltgt0YxDLpd.jpg
  • 2