Wpis z mikrobloga

29/365

Jak miło! Jak trzeźwo;)

Od dziś pół pełna suplementacja!:) Witaminki, minerały, magnez, białko i bca.
Dieta bogata w ryż i kurczaka;)

2x w tygodniu silka, 1x basenik, 1x bieganie, 1x rower na sportowo (nie przejażdżka typu stary taty!)
zostaje mikrokoksem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam zamiar ułożyć dobry plan treningowy na sile 6 -8 tygodni, masę na dwa /trzy miechy i na rzeźbę na około 4-5 mc ( oczywiście po kolei z korektami). Jeżeli macie jakieś porady to śmiało:) start od października jak się rozruszam w najbliższym czasie!

#alkoholizm
#3ezwytrzezwieje
#mikrokoksy
  • 17
@Robocovo: Na początek chce się trochę rozruszać dlatego tak to ułożyłem. Za dwa tygodnie pewnie przejdę na grafik: siłownia, rowek, siłownia, pływanie, siłownia, bieganie- z tym ze rozłożę to na półtora tygodnia i będę wykonywał po kolei. Siłownia 3 razy w tygodniu jest dobra bo będę trenował dwie partie na każdy wypad.
Zobaczę jak z cardio bo przy masowaniu nie ma to sensu:)

Mama dwa tygodnie na ułożeniu czegoś pod siebie!
@3ezwy: Fajnie wiedzieć że masz takie plany ale... Ja przed tym jak zjawiłem się w AA robiłem tak że rozpisywałem trening, wchodziłem w sport na całego aż do pierwszego potknięcia. Przeziębienie, kontuzja i wszystkie plany się sypały i po paru dniach frustracji ogień no bo przecież znowu w życiu mi nie wyszło. Po jakimś czasie w AA zrozumiałem że żaden temat zastępczy mnie nie uratuje. Od tamtego czasu każde hobby daje
@fiolkins: Tez się modlę:) i nie zastępuje picia siłownia. Poprostu wracam do tego co lubię i chce wyglądać tak jak lubię.
Trzeźwieje dla siebie. Wiem ze to jedyna warta zachodu droga- dość przepisania dni!
Zero frustracji- trzeba być wyrozumiałym wobec siebie;)
Powodzenia Mirku!:)