Wpis z mikrobloga

Świetna myszka:

>> bezprzewodowa Rapoo MT750S << w promocji za ~110 zł. (ceny w Polsce 190-200 zł)

Myszka laserowa na Bluetooth i WIFI, następca docenianego modelu MT750.
Wbudowany akumulator starcza na miesiąc a potem wystarczy naładować ją przez kabel USB.

Czułość myszki do 3200 DPI, możliwość sparowania z paroma urządzeniami.
Myszka dla grafików/programistów, użytkowników biurowych jak i zwykłych graczy, bez tych zawodowych w FPS :).

#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #cebuladeals #kodyrabatowe #pcmasterrace #promocje #promocja #myszka #komputery #informatyka #technologia #grafika #programowanie

Prostozchin - Świetna myszka: 

> bezprzewodowa Rapoo MT750S << w promocji za ~110 z...

źródło: comment_GrSlxZfpQgFeqN7yslnQWUwB3cxO7X3j.jpg

Pobierz
  • 13
@widmo82: Trochę inny kształt przycisku, ale przede wszystkim dwa klawisze boczne, zostały przeniesione na górę.
Czy jeszcze coś jest zmienione? nie wiem.
Ogólnie to ludzie mówią, że jak kupować to już tą ulepszoną wersję.
@themin: bo to klon, faktycznie - jeśli godzisz się na ograniczenie rozszerzonej funkcjonalności to dla zwykłego śmiertelnika to dość ciekawa alternatywa, za rozsądne pieniądze - choć ciekaw jestem ile trzyma bateria. Jeśli chodzi o MS S2, to oprogramowanie i np. tryb FLOW czyli praca w sieci osobno na stacji i laptopie z przejściem między ekranami to super rozwiązanie. Przykładowo bateria w MX trzyma na jednym ładowaniu ponad miesiąc.
@sorasill: kolega z filmiku mówił że ponad miesiąc. Ładujesz to przez przewód usb. Także nawet jakbyś zapomniał to myślę że podladowanie na 15 minut da Ci cały dzień pracy. Krótka przerwa na kawę, a po pracy zostawiasz na parę godzin ;-)
@sorasill: Jest coś takiego jak stosunek jakości/ceny i myślę że Chińczyk pod tym względem wygrywa ;).
Skoro jest niedużo gorsza i 3-4 tańsza to dla wielu wybór jest oczywisty.
Sam nie dałbym 400 zł za myszkę, a cena koło stówki jest jak najbardziej akceptowalna.
@Prostozchin jest tańsza, można znaleźć mx za 250 w promo ;) kwestia polowania, w każdym razie obydwie myszki są spoko, jednak tak jak pisałem wcześniej są niektóre ficzery których się nie są podrobić ;)