Wpis z mikrobloga

@yeloneck: rucha nie rucha. na pewno nie rucha tak bardzo jak Peuo i to jest piekne - fakt hajs leci ciurkiem tak samo jak za peuo lecz tym razem duza czesc tych pieniedzy trafia do ludzi a nie do kieszeni mafii vatowskiej, banany hajsu od tatusiow juz nie dostana
@yeloneck: no i #!$%@? cie to obchodzi na kogo bede glosowal i dlaczego, to jest moja sprawa i ty tego nie zrozumiesz, na szczescie duza czesc spoleczenstwa rozumie to bez tlumaczenia, bo zyja w tym kraju dluzej niz pseudo narzekacze - a narzekaja bo nie wiedza co to znaczy #!$%@?
Założę się, że to Ty osoby która by wypomniała w dyskusji wiek gdyby jej się argumenty skończyły


@Machas: przecież @r00kie wypomniał wiek jeszcze zanim argumenty mu się zaczęły XD

Żeby wypomniał chociaż... Użył najbardziej samoorającego argumentu jakiego można użyć nie znając swojego adwersarza: "dorośniesz - zrozumiesz" XD
Poważnie w tym kraju z dykty są ludzie, którzy zagłosują na PiS po tych obietnicach wczorajszych? Kogoś serio to przekonuje? Można być, aż tak głupim? W sumie to wkrótce każdy będzie dostawał pieniądze za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeloneck: serio masz wątpliwości? Tak, są, zagłosują, a przekonuje tych co ma przekonywać. pis wygra, Polska przegra. Znowu, i tak będzie do czasu aż pojawi się opozycja która
to jest moja sprawa i ty tego nie zrozumiesz,


@r00kie: Ja rozumiesz. Twoja wiedza na temat ekonomii kończy się na tym, że dotyczy to pieniędzy, więc jak dostajesz pieniądze, to się cieszysz, a jak nie dostajesz, to jesteś zły. Inne sprawy Cię nie obchodzą, więc skoro PiS płaci Ci za bycie ich dziwką, to jesteś szczęśliwy.
@yeloneck: haha, i vice versa dzieciaczki - wiecie dlaczego wiekszosc glosujacych na pis sie z tym nie obnosi? bo szkoda strzepic ryja na takich debili jak wy ( ͡° ͜ʖ ͡°) serdecznie pozdrawiam

@r00kie: Prostytutki tez sie nie obnoszą z tym co robią, ale - podobnie jak wyborcy pisu - nie potrafią nic pozytecznego, a cos jesc trzeba, wiec pokornie muszą klęknąc, rozpiąc pasek od spodni
@yeloneck nie interesuje mnie co będzie dalej (może ciekawiej niż myśle) ja i tak sobie zawsze radze:-)
Wszystko co chciałem mieć to już mam.
Ważne żeby dojechać tęczusi.
Nie dasz im nic, to nie wyciągną ręki po więcej

@Jackal-SS: To muszisz miec strasznie #!$%@?, jak taka prymitywna rzecz jak #!$%@? innemu czlowiekowi sprawia ci przyjemnosc w zyciu. To tylko pokazuje jak duze masz kompleksy i cos ewidentnie jednak w zyciu Ci
@kezioezio: ziom, źle cytujesz, bo wygląda jakbys to Ty pisał do mnie. Przyznam, że trochę mnie to zmyliło.

@Crea: szczerze, za żadną.

@patchupdate: wszyscy obiecują, ale tutaj to przegięcie. Tylko obietnice darmowego hajsu dla każdej grupy społecznej. Jeszcze niech górników dorzuca, to będzie komplet.
@yeloneck: w 500+ tez nie wierzyli a dali wiec teraz łykną każde gówno a pis i tak sie wykpi, bo w nastepnej kadencji nie bedzie juz rządził sam więc zwali na tych drugich.Wygrali te wybory tylkodlatego, że w sondażach nie mieli większości i padało, więc nikomu nie chciało się ruszyć dupy. Ludzie w polsce glosuja w wiekszosci przeciwko, ani na pis ani na platforme z sympatii wiekszosc nie oddalaby glosu, ale