Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NashBridges: na samym dole (niewidoczny) jest patch panel 24p kat 6,to duże czarne to switch zarządzalny 24p gigabit (niestety bez poe, za to pasywny), potem router Draytek. Wszytsko to wisi na mojej konstrukcji szynach rack 19 cali. To duże białe to router od UPC, Connect Box (robi tylko za modem, bo jest w trybie bridge). Małe czarne kostki po lewej to raspberry pi i zasilacz PoE dla AP Ubiquiti UAP-AC Pro,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NashBridges: Draytek swego czasu był dosyć popularny w small biznes. Tanie a bardzo solidne routery, ogrom funkcji. Swego czasu takie sprzedawałem, głównie do sklepów sieciowych, za małe $ oferował świetnie działający site to site VPN. Ten mój ma kilka WANów, VPN, filtr treści, vlany, gigabitowy ofc i masę innych funkcji. Starszy model z wifi tylko N zamiast AC (chciciaz ma 5Ghz), używam bo mam i działa ale chetnie z czasem zamienię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kthxbye: po co upinac kable skoro w tym poście pytam o zasilacz który sprawi, że tych przewodów będzie kilka razy mniej? Przecież to jeszcze nie gotowe.