Wpis z mikrobloga

A więc tak mesiek stoi na warsztacie z rozbebeszonym serduchem bo po wymianie oleju jakieś 2 tygodnie temu zaczeły z silnika dobiegać dziwne odgłosy jak to określił mój kuzyn, lokalny majster popatrzył obadał i padła decyzja ze wyciagają silnik okazało sie ze do wymiany sa panewki na 4 korbowodach i w jednej głowicy wałek rozrzadu razem z dzwigienkami zaworowymi, kosztów nie znam ale szykuje się gruby drut jak wałek i dzwigienki używane jeszcze rozumiem tak przeraża mnie wizja ze na ten wał który jest już wyrobiony planują nowe panewki wsadzać. Wołam mireczków którzy chcieli być poinformowani o pierwszym przymusowym postoju. #mercedes #motoryzacja @BajerOp @klamkaodokna @Joseph_Pilsudsky @klantik @jason_bourne @mishaaq @xBARTEXx @Azur88 @Pepe_Roni @Owoc12 @Marcinowy @olek12216 @perm @arcypatelniagrozy @Xennonek
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@vector_cd2401: jak to się podziało po wymianie oleju, to silnik był "przygotowany" do sprzedania. Pewnie zalany byle gównem, byleby tylko nic nie było słychać. Stawiam dolary przeciw żołędziom, że następny gruby przestój będzie do roku czasu.
  • Odpowiedz