Wpis z mikrobloga

Jestem dość niedzielnym graczem, bo od dłuższego czasu nie mam kiedy grać częściej niż kilka razy w miesiącu. A jak już, to z dużych gier AAA przeniosłem się na jakieś platformówki czy inne niezbyt skomplikowane gry. A od jakiegoś czasu dojeżdżam do pracy pociągiem, to pomyślałem że może by w nim grać, bo i tak marnuje tam czas.
I tu pytanie, warto kupować switcha? Na pewno ograłbym Zeldę, jakieś Mario (Odyssey, albo Maker 2), ale co jeszcze?
Zabrzmię jak ignorant, ale są tam gry warte zagrania, czy tylko kilka bardziej znanych i poza tym pustki?
Ewentualnie, jaką inną przenośną konsolę byście polecili?
#switch #gry #nintendoswitch #nintendo #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Też byłem niedzielnym graczem do czasu zakupu switcha :P Teraz jest ze mną w każdym kącie domostwa począwszy od kanapy w salonie kończąc na kibelku w toalecie. genialne jest to że można wznowić granie praktycznie w ciągu kilku sekund, to zdecydowanie wygrywa.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Miałem te same wątpliwości co ty przed zakupem. Ostatnio namiętnie grałem w coś pare lat temu czy rzeczywiście jest mi to potrzebne? Kupiłem ze względu na sentyment do pokemonów i nie żałuje. Od tego czasu ograłem już kilka gierek a ze switchem praktycznie się nie rozstaję.
  • Odpowiedz
@vieniasn: @ptak_powszedni: chyba na switcha się zdecyduję, dzięki za odpowiedzi.

Nie warto. Lepiej poczekaj na xcloud co zaraz będzie i w chmurze grać w każdy AAA na fonie sobie.


@MasterChief112PL: w żaden sposób mi to nie pomoże. Bo ani gry AAA mnie nie interesują (wolę coś mniejszego), a i żeby grać potrzeba będzie stałego szybkiego internetu, a ja przez 1/3 drogi nie mam w ogóle zasięgu w telefonie (pociąg
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: jeśli nie grasz na pc to bierz, sam myślałem nad switchem, bo jest tam bardzo dużo indie gierek 10/10 które lubię, ale musiałbym je kupić drugi raz bo już je mam na steamie i stwierdziłem że jednak kupie rtx 2070 za te pieniądze. Ale jak mówiłem - jeśli nie grasz na pc to nawet bym się nie zastanawiał tylko kupował switcha
  • Odpowiedz
@Banderoza: w mieszkaniu gram na laptopie i nawet po kupnie switcha się to nie zmieni, szczególnie że jak już to biorę Lite, bez możliwości podpięcia pod TV, switcha potrzebuję tylko i wyłącznie w trase.
  • Odpowiedz