Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: Bez patrzenia w ogłoszenie mogę powiedzieć, że nie.

No i w sumie racja, za 32 koła to masz masę innych ciekawszych aut z mniejszym przebiegiem i silnikiem, który jedzie, a nie to śmieszne 1.33, które 100 koni to ma na papierze co najwyżej.
  • Odpowiedz
@Dzejkop93: sugurejesz, że inne silniki nie są niezawodne? mylisz się, albo czytałeś ten art w autoświecie o którym myślę :).

A 1.6 faktycznie fajny, ale w sumie Kia czy Hyundai nie mieli jakiś wpadek silnikowych czy źle zaprojektowanych silników. Wszystkie są godne polecenia.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Nie mówie o innych bo w sumie nie miałem doświadczenia, za to wiem że 1.6 daje sobie radę świetnie, czego nie mogę powiedzieć o nowych jednostkach Kii 1.4T-GDI bo wizyty w ASO niestety się zdarzają często.
  • Odpowiedz
Mam w pracy i jeżdżę służbowo baardzo dużo tym samochodem, w moje obowiązki wpisuje się też serwis co ogranicza się do jazdy do ASO,usterki zdarzają się dużo częściej niż w poprzedniej Kii którą jeździłem 6 lat właśnie z 1.6 i nie było z nią praktycznie żadnych problemów.
  • Odpowiedz
Wtrysk wymieniony po 30kkm, problemy z oprogramowaniem (nie zagłębiałem się o co w tym chodziło), przepustnica wymieniana po 25kkm to z większych wad
  • Odpowiedz