Wpis z mikrobloga

Cooper S 2004 rok - na co uważać? Pompa wspomagania to na pewno, poza tym coś szczególnego z tymi autkami się dzieje? Szukam funcara na weekendy i trasy do 100km, czegoś co będzie stosunkowo tanie w zakupie, wydaje mi się, że znalazłem fajny egzemplarz ale muszę się jeszcze przespać z tym zanim pojadę go zobaczyć. Polecacie/odradzacie?
#mini #motoryzacja #samochody
  • 24
@Nixon52: Rdza, szczególnie na tylnej klapie. Okolice tylnych lamp. Czy sie nie przegrzewa, odpala normalnie wiatraki. Czy jak sie przejedziesz ze sprzedającym to nie wdupi całej podziałki na bagnecie. Jak tam stan płynu chłodzącego (czy pusto). Czy nie ma dziwnych zderzaków, np z przodu aerokit z tyłu zwykłe.
@Nixon52: Nie miałem z nim większych wydatków, ogólnie na plus, koszty utrzymania porównywalne do BMW 3 z podobnego okresu. Nic nie jest strasznie drogie, części dostępne, nowe czy używane wiec luzik. Osobiście wymieniłem pompę na używana, bo jest tego pełno. Ze spalaniem to już zależy od Ciebie xD, jak jeżdżę ja to 10 - głównie miasto jak Kobitka to ok. 8 choć tez ma ciężka nogę. Najmniej mi spalił 6 z
@Gopholl: Kurde skoczę chyba obejrzeć w piątek jednego, taki śmiechowy gracik na weekendy brzmi fenomenalnie, w trasie da się tym pojechać w miarę wygodnie? Będę jeździł sam praktycznie cały czas.
@Nixon52: Ta, idzie się fajnie odpychać. Ja jechałem nim w 4 (3 drzwiowym) jakieś 200 km, to ogólnie na plus bo kubełkowa kanapa z tylu robi robotę. Bagażnik jest mega malutki, ale dało radę się upchnąć. Dodatkowo jak ludzie widza Mini w mieście to zwykle wpuszczają. Jak poczujesz jak to reaguje na ruch kierownica to wrócisz na kołach
@Gopholl: Oj chyba się podpaliłem, no nic, znalazłem fajny egzemplarz za całkiem sensowne pieniądze, jadę to zobaczyć w takim razie i dam znać jak kupię, mam nadzieję tylko, że nie będzie #!$%@?, ale wygląda sensownie.