Wpis z mikrobloga

@engineer: Wytoczyłam grube działo przeciw stereotypom, a sama im uległam. Przyznam, że podejrzewałam Cię o wykorzystanie tego słowa, by świadomie i sprytnie nawiązać do tagu #p0lka. Wspomniany film to Malena z 2000 roku i gorąco polecam. Dużo prawdy w tym co napisałeś, pozwolisz jednak, że nie odniosę się do Twoich argumentów. Moje skromnie ukazane poglądy zostały już nagrodzone na mirko, czego efektem jest zablokowane pw. Masz wrażenie, że piszę o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pani_doktor_od_arszeniku: obejrzę na pewno, dzięki.

Wspomniany przez Ciebie tag jest jednym ze smutniejszych na jakie trafiam. Tak wielkiego stereotypowego, wyhajpowanego, hejtu stworzonego przez biednych synków dawno nie widziałem.
To są właśnie owi bladzi lowelasi, co to sznurówkę ci zasupłają nim ta się rozwiąże, a jak napomnisz że wcale nie trzeba, bo wszystko ok, tak brutalnie odrzucając ich zaloty, to od razu przypną ci odpowiednią metkę, a siebie postawią tuż obok ofiar
  • Odpowiedz
@mit-nick: Dałeś ciała, na szczęście rymy zrekompensowały z nawiązką ten niefortunny błąd. Gagarin zawiódł na Księzycu? Owszem katapultował się, osiągając powierzchnię Ziemi na spadochronie, ale takie było zamierzenie (choć długi czas ukrywali tę informację). Ech, ZSRR...

@engineer: Chciałeś powiedzieć średnia, tudzież mediana, nie zaś statystyka. Czepiam się pojedynczego słówka, by nie musieć odpowiadać na ostatnie pytanie ;)
  • Odpowiedz