Wpis z mikrobloga

Idealne miejsce na 1 randkę to: Odpowiedzi w ankiecie

W moim odczuciu wszystko się w jakimś stopniu nadaje na randkę, ale nie wszystko na 1, stąd moje pytanie.
Mile by było, gdyby jakieś #rozowepaski uzasadnily swój wybór w ankiecie, dziękuję ^^

#zwiazki #podrywajzwykopem
Pobierz Mireczek3 - Idealne miejsce na 1 randkę to: Odpowiedzi w ankiecie

W moim odczuciu ...
źródło: comment_IvG4akcs5YRO6oPTSJDpbxpqMErPwuts.jpg

Gdzie na 1 randkę

  • Zoo 15.9% (23)
  • Kino 2.1% (3)
  • Park (spacer) 38.6% (56)
  • Pub 11.7% (17)
  • Kawiarnia 18.6% (27)
  • Czyjeś mieszkanie 2.1% (3)
  • Basen 4.8% (7)
  • Restauracja 1.4% (2)
  • Inne (w komentarzu) 1.4% (2)
  • Nie mam zdania/sprawdzam 3.4% (5)

Oddanych głosów: 145

  • 20
@Satanistic: Ale to działa zazwyczaj. Zależy na jakim etapie jest znajomość, jak to dopiero co poznana laska to jasne że lepszy wtedy spacer albo kawa, ale jak to panna którą już znasz to trzeba od razu konkretnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mireczek3: Wiesz to zależy czy znasz już laskę czy dopiero ją poznałeś? Jak znasz ją jakiś czas to sam powinieneś wiedzieć gdzie ją zaprosić a nie pytać na wykopie. Jak dopiero co ją poznałeś to spacer i kawa, poznajesz ją i subtelnie dopytujesz co lubi robić.
@Mireczek3: Nie wychodzi Ci z kobietami? Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że
@Mireczek3: Niby pasta, ale wydaje mi się, że jest w niej sporo prawdy, w sumie to sama prawda, tylko wiadomo, opis nieco wyolbrzymiony.

Zagłosowałam na zoo, mam tak, że wolę porobić albo pooglądać coś ciekawego niż siedzieć w kawiarni czy restauracji, przecież tam jest sztywno i nudno. Ewentualnie jakaś galeria, wystawa, ciekawe muzeum, park rozrywki, spacer też jest git, jeśli jest w jakimś ładnym miejscu.