Wpis z mikrobloga

#sodastream #gotujzwykopem
Mireczcy. dobre to jest. zadowolony jestem. kupilem se to dzisaj dokladnie taki zestaw za 299zł
i dwa syropy za 37 zł

testy:
Woda gazowana- wychodzi bardzo dobra, z kupna butelkowej wody gazowanej juz rezygnuje.

Syropy:
Pepsi MAX- dla mnie smakuje tak samo jak ta sklepowa, takze rezygnuje z kupna butelkowych.

Pepsi (klasyczna z cukrem)- tu niestety sie troszeczke zawiodlem, ale takze rezygnuje z pepsi butelkowanej. W smaku delikatnie rozni sie od tej z butelki, czuc jakis dziwny chemiczny posmak, przypomina troche pepsi max, zdecydowanie mniej cukru co potwierdzaja dane na etykiecie (dalem pol korka syropu na 0.5L wody jak sugeruje producent aby osiagnac slodki smak)
Na syropie pisze ze mozna uzyskac 9L napoju. ale juz teraz wiem ze nie uda mi sie tyle zrobic jak bede chcial osiagnac smak zblizony do sklepowej pepsi. z drugiej strony chce ograniczyc cukier wiec tego syropu nie bede dawal duzo.

Energy drink- tu smakowo najlepiej jak dla mnie, w niektorych puszkowych wyczowalem jakis chemiczny posmak, tu nic takiego nie wystepuje. odrobinke slodszy od tych puszkowych. klasyczny smak energetyka. troche moze taki jak Black. oczywiscie z puszeczek rezygnuje przerzucam sie na syrop.

Jak macie jakias wiedze ktore syropy sa dobre to pisac smialo
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 - #sodastream #gotujzwykopem
Mireczcy. dobre to jest. zadowolo...

źródło: 387451182_721558026527339_2328407295624794360_n

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: Cola zero z biedry wychodzi taniej. Zero i tak smakuja jak gowno wiec co za roznica. Kupowanie wody gazowanej wychodzi tez lepiej bo w sodastream za litr masz z 2.30 a za tyle mozesz miec z 1.5L butelkowej.
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: Potetuj se rozne. Ziolowe sa tez spoko (ale to zalezy kto co lubi)

Mi poki co zaden z syropow nie podszedl ale ja nie lubie slodkiego wiec moze to byc przyczyna ;P. Wole zwykla gazowana wode :) Zawsze gazuje az do "pssytniecia" :)
  • Odpowiedz
@misiekmr:

mirinda najlepsza, dla mnie smakuje jak oryginał


no wlasnie slyszalem ze te cytrusowe syropy sa dobre, zblizone do oryginalu

@Sants1

Kupowanie wody gazowanej wychodzi tez lepiej bo w sodastream za litr masz z 2.30

nabijanie butli z co2 na allegro zaczyna sie od 14zl + 9zl wysylka a pisza na internetach ze 60L mozna zagazowac tym nabojem. wiec chyba troche inaczej trzeba przeliczac. chyba ze brac pod uwage koszty zakupu
  • Odpowiedz
@Sants1 zależy o jakiej wodzie gazowanej mowa. Sikacz który ma dwa bąbelki na krzyż to może tak, ale taki Żywiec mocny gaz kosztuje chyba 2.5 czy 3zl za pół litra
  • Odpowiedz
@Sants1:
Masz racje, zakup tego nie zwroci sie pewnie nigdy albo po dlugim czasie. do samej coli to raczej sredni pomysl. Mimo wszystkich wad tego urzadzenia ja jestem zadowolony i bym kupil drugi raz. jeszcze raz sie potwierdza ze czlowiek w zyciu nnie kieruje sie rozumem tylko sercem xD

@open_or_die

Herbapol oranżada

leci plusik kolego bo wlasnie takie syropy bede bral pod uwage najbardziej do tego urzadzenia ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: mam dwa quality of life improvements że tak z angielska zarzucę:

1) Konwersja sodastreama na zasilanie CO2 z butli 12kg
2) Gazowanie wody z dystrybutora w lodówce/dystrybutora wolnostojącego z funkcją schładzania wody - Znacznie mniej gazu idzie na nagazowanie wody i nagazujesz wodę szybciej niż taką w temp. pokojowej
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: Mi osobiście nie wchodzą syropy dedykowane z powodu posmaku słodzików. Ogólnie mam jakiś wstręt do wszelkich słodzików w napojach. Głownie po nich mnie mdli ale zdarzyło się, że po nich wymiotowałem.

Z tego powodu szukałem czegoś bez słodzików i najlepsze co udało się znaleźć to dwie opcje od herbapolu: syrop pomarańczowy - smakuje jak mirinda, syrop cytrynowy - on z kolei daje smak przypominający sprite
ri5kbreak3r - @jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69:  Mi osobiście nie wchodzą syropy dedykowane z ...

źródło: hl_os_pomarancza_680-ml_sd_062023_wiz-450x650-fc3

Pobierz
  • Odpowiedz