Wpis z mikrobloga

@Arcadios: Przepraszam, ale jak dla mnie to Ty się starałeś o pracę, czyli to nie Ty ustalasz zasady. Na zatrudnienie ma wpływ wiele innych rzeczy również, nie koniecznie ma wpływ same umiejętności techniczne - przynajmnijej dla mnie. Np. jak pracujesz w zespole technicznie zawsze się podciągniesz, ale po prostu możesz nie pasować do zespołu. Przyjmij to jako radę osoby która zatrudnia i buduje zespoły - nie obrażaj się, ale widzę już jedną cechę u Ciebie, przez którą bym Cię nie zatrudnił (oczywiście jak bym to zauważył na rozmowie), konkretnie masz dużo roszczeń uważasz że powinno być jak Ty mówisz, bo inaczej to jest brak szacunku, no bo ogólnie słabo. oo tak i tyle. To nie jest tak że ta cecha Twojego harakteru jest zła, ale w tym konkretnym przypdaku a w wielu innych może być super. Przykład z życia, zatrudniłem kiedyś juniora, który naprawdę mega ogarniał temat w phpie dobry w teorii zrobił kilka zadań testowych dobrze i spoko. Pierwszy dzień pracy dostaje goły komputer z Pendrivem do instalacji Ubunciaka i się zrobił problem bo mówi że niegdy nie instalował systemu, a już ubuntu to masakra, no to mówię no to spróbuj jak Ci nie pójdzie pomyślimy i syłyszę odpowiedź "Ale ja tu przyszedłem na programistę, a nie żeby konfigurować sobie komputer od zera". No także tego... no słabo. Było dużo innych jeszcze historii z tym Panem. No ale to taki przykład. Powodzenie życzę w poszukiwaniu pracy.
  • Odpowiedz