Wpis z mikrobloga

Taka atrakcja od Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych dla miłośników ciufci parowych:

Kłęby pary zasnuwają granatowe niebo, blask ognia rozjaśnia zmrok, przeciągły gwizd przeszywa wieczorną ciszę... Tak będzie już za kilka dni, kiedy po wielu latach przerwy do Bytomia znów zawita parowóz.

5 października 2019 Górnośląskie Koleje Wąskotorowe zapraszają mieszkańców regionu, miłośników kolei i klimatów industrialnych oraz fotografii na “Nocną szychtę” - wieczorno – nocny przejazd pociągiem wąskotorowym prowadzonym przez najprawdziwszy parowóz. Pociąg ten pokona trasę Bytom – Tarnowskie Góry – Miasteczko Śląskie i z powrotem. W trakcie przejazdu przewidzieliśmy wiele postojów tak, aby każdy mógł uwiecznić te wyjątkowe momenty w swoim aparacie fotograficznym.

Pamiętajcie! 5 października 2019 o godzinie 18.00 ruszamy z przystanku Bytom Karb Wąskotorowy, około 23.00 wracamy na stację Bytom Karb, gdzie na uczestników imprezy będzie już czekać rozpalone ognisko i kiełbaski.


Więcej info https://www.facebook.com/events/496934704423111/?active_tab=about

#slask #bytom #kolej #tarnowskiegory #miasteczkoslaskie #gkw #kolejwaskotorowa
sylwke3100 - Taka atrakcja od Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych dla mi...

źródło: comment_o2CYvh450RFp4VtO8mj4EikavC8Ppsn1.jpg

Pobierz
  • 6
@sylwke3100: Fajna sprawa, ale jak mi znowu mają przed aparatem latać jakieś grażynki albo nierozgarnięci mikole, to dziękuję. Zwłaszcza, że trzeba będzie cykać ze statywu.


@choochoomotherfucker: Ja myśle że Grażynek z racji ceny i godziny tam nie zastasz. A co do mikolów/mikomów to chyba większość jest w tej kategorii niezbyt rozgarniętych