Wpis z mikrobloga

  • 13
Chyba się starzeje. Zaczynam sie zastanawiać skąd taki szał na te wcześniejsze dostepy do gry. Na to by móc zagrać 10 godzin wcześniej. Jaki to ma wpływ na Twoje życie, że bedziesz miał mln coinsow szybciej niż kto inny, albo że bedziesz miał lepszu skład na starcie. Jakim kosztem? Kosztem uwięzienia przez grę? Kosztem stresu w związku z wyscigiem szczurów? Czy w fut nie jest najlepsze to, że odkrywasz nowych zawodników? Sklejasz sklad ze zwykłych kard? Taki stan jest możliwy tylko na początku gry niestety, bo potem wszyscy mają wykokszone składy, ale moim zdaniem to najlepszy etap gry. Jeszcze rok temu bym się tutaj zhejtował, ale teraz to chyba dorosłem. Gra ma dać relaks i chwile odpoczynku a nie stresować bardziej niz praca/szkoła. Dlatego Mirki z tagu #fut wyluzujcie. I tak ostatecznie bedziecie mieć skład za kilka mln. Bawcie się grą. #fifa20 #fut
  • 11
@PeeM69 a z kim mam na tej fifie98 grać. Główna siła fify to społeczność. Co roku kupuje nową fife tylko dlatego, by mieć z kim grać online.
@e__e: nie każdy bierze udział w wyścigu, ale czeka na grę i po prostu chce zagrać w nowość jak najwcześniej. Gra Cię już tak nie interesuje jak kiedyś i to normalne, z wiekiem zmieniają się zainteresowania ;P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@e__e: ja czekam właśnie na to żeby se zagrać zwykłymi kartami, moimi ulubionymi zawodnikami XD a jeśli mnie to nic nie kosztuje to czemu mam nie skorzystać? XDDD
@e__e: taki krotki sprint na poczatku daje duza przewage jak sie zaczie handlowac, dla wielu to najlepszy fragment calego sezonu i bawia sie gra, takze nie demonizowalbym az tak bardzo
@e__e: Z tym, że początkowy etap gry jest najlepszy to jak najbardziej się zgadzam, szukanie perełek i granie składem za 20k jest fajne ale wjazdu na to, żeby jak najszybciej zacząć grę nie rozumiem. To chyba oczywiste, że fani tej gry jak i ogólnie piłki nożnej chcą zagrać w nowość jak najszybciej, niektórzy mają #!$%@? i w pełni rozumiem jednych jak i drugich. Amen xD