Wpis z mikrobloga

@GianlorenzoB: Bo sporo się interesuję sprawami na które chcę się wypowiadać.
A jako, jak widzisz niby na oszukanym wpisie mam kolegę w tym kręgu, więc zainteresowanie jak to wygląda jest.

Ciekawość młodego umysłu, normalna rzecz, że ciekaw jestem jak to wygląda oczami innej osoby
@GianlorenzoB: Tak, jestem typem, który ma bardzo małe poczucie jakiegoś wstydu w rozmowie.
Jeżeli ktoś jest dorosły i chce rozmawiać na tematy seksu, chce poznać moją opinię o sprawach erotycznych to nie widzę przeszkód aby o tym rozmawiać w 100% a nie ukrywać jakieś rzeczy "bo wiesz, wstydliwe jest to i tamto"

Skoro rozmawiam z kimś o danej tematyce to uważam, że powinno się rozmawiać szczerze i całym sobą a nie
@Elimka: Wyuzdane orgie z gejami nie bardzo, prędzej mnie to obrzydzi i puszczę pawia.
Bardziej niż to jak to wygląda interesuje mnie co siedzi w głowie takiej osoby, jak się czuje w takiej sytuacji.
Wszak jest to facet i o ile wg. mnie zdrowy to musiałby mieć gen odpowiadający za poczucie dominacji czy siły.
A tutaj jest słabszy skoro jest w tej pozycji.
Proszę mnie nie porównywać do kogoś kto fantazjuje
@Sosn4: Bardziej podobaj mi się ten ten fragment

Była taka zasada że nie dobiera się do żadnego z nas

Bo rozumiecie, jak ktoś jest gejem to pewnie tylko czeka na okazję żeby wsadzić koledze z pracy rękę w majtki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze że ustalili jakieś zasady - Słuchaj Marcin, lubię cię i możesz iść z nami na piwo pod warunkiem że nie będziesz dobierać się