Wpis z mikrobloga

Czy są na sali fryzjerzy? Czy naprawdę to musiało tak wyjść jak wyszło?

Poszłam dzisiaj do nowego fryzjera. Z polecenia, super opinie. Kolor, ktory chciałam uzyskać, i który został uzgodniony z fryzjerką, u góry. To co wyszło na dole. Czy to było nie do osiągnięcia? Startowałyśmy z klasycznego ombre, już z lekkim moim naturalnym odrostem.
Dodatkowo oczywiscie przy głowie kolor jest ciepły, przy końcach zimny.
Do tej pory zawsze, kiedy wymyśliłam jednolity kolor po ombre, miałam nakładaną inną farbę na górę, inną ma końcówki i tego brzydkiego efektu nie było. A tak jak jestem pofarbowana to farbowała mnie w czasach licealnych siostra.

Pierwszy raz popłakałam się u fryzjera. Termin u mojej stałej fryzjerki za 3 tygodnie. Nie warto zdradzać sprawdzonych fryzjerów. (,)

#fryzjer #fryzjerstwo #fryzjerki #wlosy #fryzura #fryzury #zalesie
Pobierz rudyba - Czy są na sali fryzjerzy? Czy naprawdę to musiało tak wyjść jak wyszło?

P...
źródło: comment_oPEu2h6B37wHeUey3ZrZ255d4dQLvvFl.jpg
  • 2
Czy naprawdę to musiało tak wyjść jak wyszło?


@rudyba: nie, nie musiało. Jeśli fryzjer czegoś nie umie, to powinien uprzedzić, że nie uda mu się osiagnąć takiego rezultatu na twoich włosach, a nie skasować 3 stówki i odwalić fuszerkę. Powinnaś złożyć reklamację- albo naprawa albo zwrot kosztów. Polscy fryzjerzy kasują grube pieniadze, a są daleko w tyle za zachodnimi. W zasadzie nawet nie muszą się dokształcać, bo klienci nie potrafią się
@Catit: poszłam tam następnego dnia i poprawili. Na gorąco nie byłam w stanie nic powiedzić, na drugi dzień wytłumaczyłam co mi sie nie podoba i dlaczego. Efekt nadal nie jest super, ale już nie muszę chodzić w czapce. Teraz to juz bardziej wina strzyżenia, ale bałam się tam poprawiać. Zamiast grzywki "firanki" mam proste cięcie. Wyglądam jak Uma Thurman w Pulp Fiction.