Wpis z mikrobloga

@kidi1: Jezeli dla Ciebie by wydac te 3 tysiace na telefon trzeba brac na raty to mordo zmien prace xD W zwyklej gastronomii mozesz zarabiac wiecej niż 4 kafle xDDD
@kidi1: Ja mam Xr i sobie chwale. Raczej nie wymienię na 11 bo zbyt mały przeskok. Natomiast przerzutka z Xiaomi na Iphone bardzo miło wspominam i nie zamierzam wracać na andka mimo, że Xiaomi też działało poprawnie to IOS to znacznie lepszy system.
@kidi1: No racja, na androidzie łatwiej się kradn.. ee instaluje płatne aplikacje z darmowych źródeł :)

A po co w dzisiejszych czasach robić takie rzecze jak zapisywanie kontaktów na karcie sd? Wszystko siedzi w chmurze, albo nawet kilku dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hur4ggan: Ja mam dwa, ale nawet robiąc eksport z jednego iPhona na drugi ludziom, którzy nie zapamiętali ani nie zapisali swoich loginów i haseł do konta iCloud (bo wnuczek robił trzy lata temu) to na infolinii Apple powiadomiono mnie, ze nie da się tego zrobić bez hasła i loginu, chyba, że pojedziesz do punktu i zapłacisz. Wyszło na to, że Twoje kontakty nie są Twoje tylko ich. Dziękuje nie chcę.
@notedeagle: Po co kraść jak są setki tysięcy aplikacji w sklepie play za free? Kiedyś była moda na grę POU (taki ludzik do hodowania) siedzieliśmy ze znajomymi przy stole i ktoś się pochwalił swoim ludzikiem, innym się spodobało i zaczęli instalować. Jeden tylko kolega miał iPhona i nie zainstalował bo iPhone wołał od nie go 4,99$ :) To było kilka lat temu. Nawet teraz POU kosztuje 8,99 zł

Co do karty
kidi1 - @notedeagle: Po co kraść jak są setki tysięcy aplikacji w sklepie play za fre...

źródło: comment_PR4Tlca863N0p5re50eMpN5manQlo681.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MackaCthulhu: ciekawe czy nagrywa 3 kamerkami na raz. Jeśli tak można by softowo wymusić nagrywanie horyzontalne przy bardzo małej stracie na rozdzielczości.
@ZaQ_1: Przy kilku obiektywach chodzi raczej o HDR czyli nałożenie kilku ekspozycji na siebie aby uzyskać dobre odwzorowanie w różnych warunkach. Trzy obiektywy zrobią to szybciej niż jeden i dzięki temu obraz jest ostrzejszy nawet przy słabym swietle.