Wpis z mikrobloga

"Odwożąc mnie do domu, zatrzymywał się. Kazał iść na tył samochodu i robić konkretne czynności. Była nauka całowania, masturbacji… jego i mojej. Zgwałcił mnie. To był ostatni raz, kiedy go widziałam – mówi jedna z byłych podopiecznych Krzysztofa Sadowskiego. Śledztwo w sprawie gwałtu i pedofilii, której miał przed laty dopuścić się znany muzyk prowadzi warszawska prokuratura."

Znany muzyk oskarżony o pedofilię. Dokonał gwałtu i molestowania na wielu osobach.

"Byłe podopieczne Krzysztofa Sadowskiego liczą na sprawiedliwość.

- Przez wiele lat sprawdzałam jego nazwisko w internecie, żeby zobaczyć, czy coś wypłynęło. A ponieważ nic nie wypływało, myślałam, że jest to moja wina, że sobie to wyobraziłam. Że źle zinterpretowałam fakty i, że może w ten sposób krzywdzę w pamięci tego człowieka – mówi Anna.

- Ze wstydu nie mogłam tego nikomu powiedzieć. Całe życie to trzymałam dla siebie. Przez to mam takie problemy, jakie mam, i w sferze seksualnej, i w sferze prywatnej ma to olbrzymie znaczenie. To jest nieprzepracowana trauma. Uważam, że zmarnował mi życie – mówi Marta.

- Popłakałam się z radości, że już wiadomo, kim jest ten człowiek. To nie jest dobry wujek, to nie jest dobry wychowawca. To nie jest osoba, z która można bezpiecznie zostawić dziecko, czy nastolatkę. Nigdy nie będzie można dopóki on żyje. Uważam, że powinien być izolowany – kwituje Gajda."

#polska #afera #pedofilia #gwalt #seks #sledztwo #prokuratura #przestepswo #sadowski #zielke
MagicPiano222 - "Odwożąc mnie do domu, zatrzymywał się. Kazał iść na tył samochodu i ...

źródło: comment_iz7AcXXsOIBiowhKofzVwNEJb4XLVfJP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz