Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam córkę 12 letnią i ma świetny kontakt z ciocią (siostrą żony). Problem w tym, że ciocia ma podejście do życia w mojej ocenie patologiczne, a dzieci wzorują się na dorosłych i w tym tkwi tragedia. Pokazuje córce zdjęcia swoich byłych chłopaków anaboli, którym szyja zanikła. Mówi np. że jeden z nich ją rzucił i związał się z jej koleżanką, ale dla niej spoko bo wtedy przeżyła najlepszy okres w życiu, bo zaczęła dużo imprezować ze znajomymi, z którymi przeżyła dużo przygód. Córka dopytuje jakie przygody, a ona, że nie może jej powiedzieć, bo jest za mała i obiecuje, że opowie za parę lat. Potem dodaje wyliczankę, że przygody nad jeziorem, przygody w krzakach, przygody w toalecie, grupowe przygody w różnych konfiguracjach i wymienia mówiąc głosem w tonie żartu z podtekstem, a moja córka podłapuje i razem się śmieją. Córka pyta się, czy któryś z tych kolegów był jej chłopakiem, a ona zdziwiona odpowiada, że przecież mówiła, że nie miała wtedy chłopaka i że to tylko koledzy byli. Innym razem pokazuje jej tatuaże i opowiada kiedy którego zrobiła. Tatuaże typu tribal na dole pleców itp. Ma różyczkę na górnej części uda i córka pytała się skąd ma ten tatuaż, a ona powiedziała jej, że jest z czasu, gdy miała chłopaka tatuażystę i chciał go jej zrobić jako symbol ich miłości. O tribalu wspomniała, że wzór nic nie oznacza, ale zrobiła, bo takie tatuaże nad tyłkiem podobają się chłopakom. Jak reagowalibyście w tej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@chad_69: Zgodziłbym się, gdyby chodziło o jakąś poradę, gdzie trzeba takie coś opowiedzieć. Natomiast tak to myślę, że są znacznie ciekawsze tematy do poruszania w kręgu bliskich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby mi znajoma w ramach pogawędki wyskoczyła, że miała takie bujne życie seksualne, na pewno by straciła w moich oczach, po prostu bym ją uznał za mniej roztropną w życiu niż była przed opowiedzeniem tej historii.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz małej że ciocia się ruchala na lewo i prawo przez co ma cipe tak rozepchana że nikt jej już nie będzie chciał i nie stworzy fajnej rodzinki tylko skazana jest na samotność.