Wpis z mikrobloga

Ja tylko chciałam zdobyć parę znajomych, podobnych do mnie, którzy nie są skażeni normickim egoizmem, debilizmem i próżnością, ale mają zainteresowania, wiedzę o świecie i zdrowe podejście do życia i relacji międzyludzkich ale z powodu "wyróżniania się w tłumie" nje mają zbyt dużo przyjaciół wśród #normictwo .

(,)

Niestety, nie było mi dane, bo #przegryw y widzą we mnie #p0lka

Nie ważne że nie jestem taka jak te próżne dzbany z #tinder - jestem #rozowypasek więc MUSZĘ być taka sama jak inne #rozowepaski

Natomiast #niebieskiepaski wiadomo różnią się między sobą.

Nie chodziło mi nawet o #zwiazki
Chciałam tylko znajomości do pogadania czy spotkań przy piwie (°°

Z kimś podobnym do mnie.

Zostałam jednak obrażana, zwyzywana, traktowana jak śmiec i ścierwo przez przegrywow z #wykop

Gdybym była niebieskim to by mnie przyjęli z otwartymi ramionami
Ale jestem różową. To wystarczający powód by mną gardzić i mnie obrażać, wmawiać mi co ja niby robię a czego nie nawet jeśli nie mam z tym procederem nic wspólnego (np lecenie na #mokebe i #habibi)

Bycie różowym jest gorsze od bycia niebieskim bo nawet wśród podobnych życiowych przegrywow jest się traktowanym jak goovno.
A nie mam wpływu na swoją płeć.

Czasem chce być facetem.

Teraz was wszystkich nienawidzę. Jesteście sami sobie winni cierpienia jakie zgotował wam los.
Topcie się dalej w swoim jadzie i spiertoleniu, ja sobie poradzę sama, jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #gownowpis
  • 107