Wpis z mikrobloga

Dostałem prezent od @send_nudles , gdyż leży piętro wyżej.
Bardzo miła dziewczyna, wcale nie jest taka zimna suka, na jaką się kreuje. Łączymy się w bolu i zakopujemy topór wojenny.
Dzisiaj wróciły stany lękowe, pani doktor wzięła pod uwagę jakich leków nie chce brać i znalazła zamienniki, mówi że prędko stąd nie wyjdę, ale mi też się nie śpieszy. Nie ja jestem specjalistą.

Pojawiła się moja matula i zaczęła prowadzić rozmowę za zamkniętymi drzwiami z panią doktor, co mi się nie podoba. Nic nie mówię, bo się boje zapięcia w pasy.

Dodatkowe leki na uspokojenie weszły, trochę lęk jednak pozostał. Oby nie na długo.

#probujewyjscnaprosta #psychiatria
P.....i - Dostałem prezent od @send_nudles , gdyż leży piętro wyżej. 
Bardzo miła dzi...

źródło: comment_CbYIaUIdIMdBwWClCQ1PlJh5QeshDVGH.jpg

Pobierz
  • 14
@Waltz kocborowo odpada ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem jeszcze, czekam na jakiekolwiek efekty tutaj, póki co wzmożone leki i #!$%@? , dalej czuję niepokój i mnie to męczy, a piguły rozkładają ręce
@Waltz: oddział leczenia zaburzeń osobowości w Kocborowie ma dobre opinie, Kraków jest świetny ale ciężko przejść kwalifikacje do oddziału. Może się uda ustabilizowac farmakologicznie sytuację na tyle by przejść przez psychoterapię w trybie ambulatoryjnym
@send_nudles: nie obrażaj mnie bo przedzwonię do kolegów i święta spędzisz w szpitalu