Wpis z mikrobloga

@sumieniem: Też razem z dziadkiem oglądałem 1 z 10. W młodszych latach dziadek nas ganiał bo mu zagłuszaliśmy pytania - bywało że specjalnie :D . Później jak już byłem starszy słuchałem z większą uwaga. Dziadek już od dobrych kilku lat nie żyje, ale 1 z 10 zawsze mi się będzie z nim kojarzyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sumieniem: ja już własnych dziadków nie mam. Ale z dziadkiem niebieskiego oglądam jakieś westerny na tvp2 i jest elegancko xD raz nawet miodowe lata i mnie pytał co sądzę, ja że średnie, a on, że przecież super śmieszne i sobie oglądaliśmy xD
  • Odpowiedz
Moj dziadek tez uwielbia ten program, a ze widzimy sie praktycznie co tydzień bo mieszka obok to mi opowiada kto wygral, ile mial punktów i typuje swoich finalistów ()
  • Odpowiedz
  • 4
@sumieniem Też oglądałem to z dziadkiem. Skoki narciarskie, piłkę nożną i 1z10 właśnie... Pamiętam jak nauczyłem go obsługi telegazety, aby mógł sobie swobodnie odczytywać wyniki meczów. ʕʔ Od 5 lat już nie mam tej możliwości :(, ale telewizja z dziadkiem to było coś co zawsze będę dobrze wspominać! ()
  • Odpowiedz
  • 0
@bartosaq nieeee. Nie zniżymy się do ich poziomu. Gdyby żył jej mąż (brat mamy,syn dziadka) pewnie inaczej by to wyglądało. Niech se mają ten dom. Cała rodzina zjeżdża się do moich rodziców a u nich pusto.. nikt ich nie zaprasza.. ale to taki typ ludzi co woli kasę niż relacje. boli, że remonty zaczęli robić już jak babcia trafiła do hospicjum, ale jeszcze żyła. Raz w tygodniu jeździmy do dziadka części na
  • Odpowiedz