Wpis z mikrobloga

Ta scena to jedyny moment w grach wideo, który wywołał u mnie takie emocje. Nie raz w grach mnie coś rozbawiło, zafascynowało czy zdenerwowało. Ale smutek, przykrość i prawie, że płacz? Jak do tej pory nigdy oprócz właśnie ME3.
Ta muzyka, widok upadającej ziemi, ta determinacja na twarzy Sheparda, która mówi "Jeszcze tu wrócę i was pokonam".
Dla takich chwil warto być noł lajfem

#gry #masseffect #playstation #xboxone #pcmasterrace
FloweryTaste - Ta scena to jedyny moment w grach wideo, który wywołał u mnie takie em...

źródło: comment_vcgHMnf6LtGfLNvKG41eJDlskg0vf6Vp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: Scena, w której zabiłem Mordina Solusa była najbardziej poruszającą sceną w historii gier wideo, jaką przeżyłem. Po tym jak to zrobiłem, odłożyłem na kilka minut pada, bo nie mogłem dalej grać. Poczułem się strasznie źle i było to bardzo, bardzo dołujące. Zrobiłem to, bo na początku gry założyłem, że zrobię ABSOLUTNIE WSZYSTKO, żeby zjednoczyć jak najwięcej nacji. Gdy Mordin stanął mi na drodze, bo odkrył spisek Sheparda, wiedziałem, że muszę
  • Odpowiedz
@FloweryTaste #!$%@? żałuje że nie grałem z ang dubbingiem, bo w dwójce go kompletnie #!$%@? a mi nie widziało się przechodzić na angielski język kiedy pierwszą część przeszedłem w całości w naszym języku :/
  • Odpowiedz