Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Pobierz Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...
źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg
  • 252
ale wieje od ciebie zdesperowanym piwniczakiem z nienawiścią do kobiet


@Snap-Dragon: Bo nim jestem.
Chociaż "zdesperowany" akurat nie pasuje bo olałem uganianie się za laskami.

kobiety podniecają się w inny sposób. Kobieta nie stanie się mokra od zobaczenia kawałka penisa.


@Marrygie: Kolejny stek bzdur.

Dwa lata bez seksu to nic nadzwyczajnego


@janeeyrie: Chyba cie #!$%@?ło przed napisaniem tego zdania.
@anyvu: jak pytasz, czy każdy tak robi to ja tylko raz zasugerowałem, że pannie pomasuje plecki, a to do mnie, że nie lubi masażu i dalej w tematy seksualne nie brnąłem. Nie każdy tak się zachowuje.
@Thachi: Tego nie neguje, po prostu te rzeczy które wymieniłam przyciągają ludzi "na pierwszy rzut oka" (kobiety z innych powodów, mężczyzn z innych) i dla niektórych są wystarczającym uzasadnieniem by wejść w związek. Smutne to, ale po pewnym czasie każdy kto nie wiąże się z innymi na pokaz, a chce zbudować coś trwalszego, będzie szukać w partnerach również innych cech poza tymi atrybutamia atrakcyjności warunkowanymi przez biologię.
Ja tez poszłam na randkę z zamiarem poznania kogoś, ale jak widać dla facetów jak jest randka to musi być seks XD


@anyvu: nie dla każdego. Oczywiście masz rację, że na randkę idzie się z zamiarem poznania kogoś.