Wpis z mikrobloga

Nigdy się nie interesowałem jakoś Męskim Graniem, ot, znałem tylko te coroczne single promujące bo leciały w każdej radiostacji. Natomiast jestem pod wrażeniem tegorocznego singla, jest dla mnie absolutnym odkryciem. Nie tylko masowo puszczaną piosenką, która w końcu "wryje" się w głowę. Ten skład w osobach: Nosowska, Zalewski, Organek, Igo; jest czymś absolutnie fantastycznym, musuje jak dobry, tani Sowietskoje Igristoje. Aż chce się nucić, skakać, bawić w rytm muzyki. Szczególnie ta ostatnia postać, Igo, to dla mnie nowe odkrycie, po prostu wow. Fenomenalny wokal. Ostatnio z ekipą jechałem samochodem, poleciał ten singiel, to bujało nami od lewego do prawego pasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życzę sobie i Wam by takich produkcji było jak najwięcej bo polska muzyka jest kapitalna, nie mamy absolutnie żadnych podstaw do tego by mieć jakikolwiek kompleks względem zachodnich list przebojów, co niestety z ubolewaniem zauważam, że cokolwiek jest top 1 w USA czy UK to zaraz jest hitem w PL. Podczas gdy dobrych rodzimych wykonawców jest od groma. No ale jest jak jest, niech każdy słucha tego co mu w duszy gra ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#muzyka #meskiegranie #muzykafanacomy
  • 25
@fan_comy: Nosowska pasuje tutaj jak świni chomąto. W porównaniu do zeszłorocznego hitu, ten kawałek wypada blado. Serio, Początek pozamiatał wszystko na dwa lata wprzód. Widziałem nie raz i nie dwa, jak ludzi różnego formatu i gustów muzycznych "Początek" bujał i podśpiewywali sobie wszyscy. To jest miara dobrego kawałka muzyki popularnej.
@fan_comy Jak dla mnie najlepszym singlem do tej pory był pierwszy, czyli "Wszyscy muzycy to wojownicy" i koniec, kropka.

To było takie prawdziwe, twarde, męskie granie - z ostrym riffem, tempem, dobrym tekstem i osobowościami.

Obecne edycję są fajne, ale coś mi w nich brakuje.

Z wielką chęcią w przyszłym roku jako liderów zobaczymym Fisza, Rojka i Igo jako headlinerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: owszem, tegoroczny singiel super, ale zeszłoroczny pozamiatał. Poza tym miałem pierwszy taniec na swoim weselu właśnie do "Początku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)