Wpis z mikrobloga

@n_____S nie ma, nie ma, jakby nie rdza to wyglądają jak nowe , w mazdzie trójce starszej o 3 lata od tej mam już spore ranty ale jeżdżę i przeglądy przechodzę

@Peleryna Mireczku, nie widzę tu nic na niej, ani jednej cyferki ani litery, nie wiem skąd one są ani z którego roku ani ile przejechały bo samochód kupiłem z nimi 26.08.2019 i dopiero wrócił z konserwacji i robię te heble żeby
Pobierz snwptest - @n_____S nie ma, nie ma, jakby nie rdza to wyglądają jak nowe , w mazdzie ...
źródło: comment_rfyhuFMvbSxteCXzC5FJiTvmxP9ppU1e.jpg
@jakno właśnie zrobione, szczęśliwie pomogła. Sprawdzone z górki z prawie setki hamowane, płynnie nic nie trzęsie. Uff.

@Crosshairs tylko podczas hamowania. Nawet hamując z 50km/h trzęsło kierownicą. Nowe Klebery założone 27.08 całosezonowe i wyważone więc to nie koła były.
@snwptest: ja zmienialem ostatnio tarcze 2x i za trzecim z piastami i jest spokoj. Krzywe piasty wykrzywialy tarcze po 1000km. Kupilem sobie czujnik zegarowy i sam zmierzylem bo mechhanik by i 100 razy wymienil i nie zasugerowal nic innego niz slabej jakosci tarcze.