Wpis z mikrobloga

@kortykanosa już pominę fakt iż rozmawiasz sam ze sobą. Być może chciałeś się zwrócić do innej osoby w wątku. Jednak zaciekawił mnie twój wpis w którym to stwierdzasz otwarcie, że siedzisz na szkolnej ze względów kożyści finansowych, co jest podłe z twojej strony. I nie hejtuję cię tylko stwierdzam fakty nad którymi mógłbyś się trochę zastanowić.
Prowadzisz biznes z Majorem osobą upośledzoną umysłowo. Osoba ta ma również stwierdzoną schizoftenie. Na pewno nie jest całkowicie samodzielnie umysłowo. Nie wstyd ci? Major ma cię za przyjaciela, ok chronisz jego wizerunek tuszujac jego wypady na kiranie. Jednoczesnie przywalasz mu na wachanie rozpuchu. Zdajesz sobie, że rozpuch go zabija? Nitrotripy bardzo się nasiliły. Pomyślałes może co będzie jeśli Major stanie się rośliną albo nie daj boże umrze? Najgorsze jest jednak to, że zrobiliscie z majora swoją maskotkę. Zabieracie go na wycieczki ale jak wam się Major znudzi podrzucacie zbuka z powrotem Kononowi. Za ten post który napisałeś o opłacalności us17 czuję do ciebie odrazę. Kasy na patostreamów się zachciało...
#patostreamy
#kononowicz
Towarzysz_Sobaka - @kortykanosa już pominę fakt iż rozmawiasz sam ze sobą. Być może c...

źródło: comment_8p9CInAa0BR9cgD1cDNDfSEQuVYzLjYR.jpg

Pobierz
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Sobaka: niewiem kim jest srawek ale co on ma go za rękę trzymac,recydywistę w wieku 45 lat który od dawna wali rozpuch? A może wcześniej przed kononem walił codziennie o teraz znowu się nasiliło,a zawozi do konona bo jak sam jajor mówi,to jego dom.
@Docent_nauk: No tak w innych aspektach może być ta ich negatywna rywalizacja rozpatrywana. Dla mnie gorszy jest psychol z Warszawy bo lepiej udało mu się niektórych opętać i nawet tłumnie uwierzyli w jego jakąś misję i próby pomocy za którymi od początku krył się wyłącznie pomysł żeby konona oskubać i zarobić te wspominane około 150 000 na czysto. Ta trochę jednak sprytna bezczelność i bezkompromisowość ukryta za fałszywą maską pomocy to
@kortykanosa: jak major kopnie w kalendarze to ty powinienes beknąc za to.W zime człowieka chorego umysłowego nie raczyłeś odmówić mu rozpuchu tylko szukałeś afery i dymów a konon płakał ...
@mizticer ja bardzo malutko czasu poswiecam Szkolnej. Nawet wszystkich filmów na bieżąco nie mam czasu oglądać. A Wy przypisujecie mi dosłownie wszystko. Jakieś aferki z nastawieniem przeciwko pato., Zmiany tytułów. Macie paranoje ludzie