Wpis z mikrobloga

@Terki: Goli bardzo dokładnie bez (w moim przypadku) podrażnień. Używając jednorazówek skóra była bardzo zaogniona i golenie zajmowało dużo czasu. Tutaj jedno pociągnięcie i jestem ogolony, szybko i bez podrażnień. Koszty też są o wiele mniejsze bo żyletki kosztuja grosze. Jedyny minus chyba jest taki, że te maszynki nie wybaczają błędów ( te agresywniejsze )
@Terki:

1 żyletka około 50 groszy -> tępa i #!$%@?.
Wkład z 10 ostrzami 10 złotych-> 10x większe szanse, że któreś ostrze się stępi to i tak #!$%@? całość bo nie nadaje się do golenia

Żyletka -> Jedno porządne ostrze, przejeżdżasz po skórze i kosi zarost.
Maszynka z 10 ostrzami -> 10 ostrzy = 10 razy więcej przejazdów po skórze -> czerwona gęba

Maszynka na żyletki -> Kupujesz jedną i starcza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tami: i to jest ta różnica. Poza tym uczucie mega gładkiej i pachnącej skóry wprawia w lepszy nastrój.
Kiedyś się tak goliłem, a teraz mam zarost. Z chęcią bym się ogolił, ale tak się wszyscy przyzwyczaili do mojego wyglądu łącznie ze mną, że po ogoleniu wygladalbym dziwnie
@necropoleis: Niestety nie każdy może mieć fajny bujny zarost i nie każdemu pasuje. Od ponad 3 lat golę się żyletką i lepszego uczucia niż po goleniu nie ma. Teraz nie wyobrażam sobie móc zapuścić zarost i odpuścić golenie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ActiZ: ta maszynka jest bardzo w porządku, porównywalna do r89. Polecam do tego jakieś japońskie zyletki, bo te wilkinsony czy polsilvery to takie 2/10. Zostaniesz przy tradycyjnym goleniu, to potem staje się wręcz rytuałem, mówię po sobie. Polecam jeszcze z czasem spróbować mydła do golenia (do robienia piany), do tego tygielek choćby z aliexpress i od razu inaczej