Wpis z mikrobloga

Udało się komuś zmusić do działania puppeteer na raspberrypi ? przeszukałem już wszystko i chyba wszystkie rozwiązania..
Skrypt się odpala przeglądarka startuje i naglę się wysypuje "Error: Navigation failed because browser has disconnected!" żadnych więcej błędów a niby powinno działać bez problemu

#javascript #nodejs #programowanie #raspberrypi #puppeteer
  • 11
@Radaka: Z jakiej przeglądarki konkretnie korzystasz? Bo w FAQ na githubie mają opisane konkretne przypadki użycia z chromium.

to wróć do książek dzbanie


@xaro: Czy jakoś jesteś w stanie udowodnić swoją rację (bez obrażania) czy jesteś zwykłym igorantem?

Nie wiem jak ty, ale ja tam bardzo chętnie do książek lubię wracać. Może tobie i też by się przydało.

JavaScript is an interpreted language, not a compiled language. A program such
@Kryspin013: No właśnie to jest nie do końca zgodne z prawdą. Javascript zachowuje swoją "interpretowalność" poprzez wzgląd na kompatybilność wsteczną z kodem, który powstał dawno, dawno temu. Osobiście powiedziałbym, że js jest zarówno kompilowany jak i interpretowany w zależności od sytuacji. Nie posiadam jednak na tyle szczegółowej wiedzy by się odnieść do konkretnych przypadków.