Wpis z mikrobloga

@sventevith:
Skandaliczne, ohydne podszywanie się pod inne osoby i pisanie komentarzy (niby) w ich imieniu - to szczyt cynizmu, arogancji, chamstwa, bezczelności.. To szczyt hańby, podłości i nikczemności. Kolejny przykład: (fałszywy) Goldid - wychwalający darkściek( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)Teraz sam widzisz, jakie nędzne kreatury, kanalie opanowały darkśmietnik, jaki poziom reprezentują i jakimi metodami się posługują. Nie istnieją żadne granice, każda metoda jest dobra, cel uświęca środki. To już przekracza wszelkie granice przyjęte w świecie cywilizowanych ludzi. Ale to pośrednio i Twoja wina. Czemu w końcu miał służyć ten artykuł? Przemyślałeś wszystko, do końca? Obudziłeś demony, nad którym nie jesteś ( nie chcesz?) dziś w stanie zapanować... Nie dość, że gość miota obelgi pod Twoim adresem, ubliża - to cały blog/ temat zamienił w rynsztok i kpi w żywe oczy ze wszystkich. Może wreszcie pora oczyścić tą stajnię Augiasza?
  • 1
Witaj. W tym wpisie odniosłem się tylko do zaistniałej sytuacji. Zresztą wcześniej pisałem już o DarkWarez i DarkW i nikt mnie wtedy nie atakował. Choć masz rację, że tematu lepiej było nie ruszać. Pozdrawiam