Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tl;dr: Kupiłem zegarek i od razu poleciał na serwis, gdzie spędził ponad 1,5 miesiąca. Dziś odebralem. I jak na razie działa.

No, wreszcie. Ile można?! Kupić zegarek i na drugi dzień odnieść na gwarancję, bo zatrzymywał się z dupy w losowych momentach.

Po dwóch tygodniach wrócił z adnotacją, że wymienili mechanizm. Gówno, a nie wymienili. Te same objawy i tak samo sekundnik nie trafiał w indeksy w tych samych miejscach. Dzień po odbiorze powrót na serwis. Miesiąc czekania.

I dziś dotarł. Faktycznie musieli robić coś z mechanizmem, bo przynajmniej sekundnik poprawili i teraz trafia elegancko. Pozostaje tylko testować i trzymać kciuki, że nie będzie się nic z nim działo. Na razie wszystko wygląda ok.
Niesmak jednak trochę pozostał. I pewnie już Bulovy nie kupię więcej.

#zegarki #bulova
Pobierz Del - Tl;dr: Kupiłem zegarek i od razu poleciał na serwis, gdzie spędził ponad 1,5 mi...
źródło: comment_6qfHAsIKTNaATPHdOE2SuiPaEmQSIaws.jpg
  • 20
Niesmak jednak trochę pozostał. I pewnie już Bulovy nie kupię więcej.


@Del: Może po prostu miałeś pecha? Ja z 18 lat temu kupiłem sobie automat Seiko, po dwóch miesiącach przy trzeciej reklamacji oddali mi pieniądze i kupiłem sobie kwarcową Adriaticę. Mówiłem sobie że nigdy więcej automatów ani Seiko. Ponad dwa lata temu skusiłem się znowu na automat od Seiko, po czym namówiłem szwagra na Seiko i kupiłem Seiko ojcu na urodziny
@Del: ostatnio go wyrwałem w promo za 160 złoty - ogółem fajny, minimalnie mi też nie trafia wskazówka sekundowa w indeksy ale pozatym luksior

@kalabanga: dobra firma po prostu ten zegarek to jeden z ich najtańszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ferengi: Też sobie to tak tłumaczę. Obiecałem sobie, że jak tym razem nie będzie działać poprawnie, to odnoszę i chcę zwrot pieniędzy. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło. Na tyle zegarków to i tak mały odsetek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Del: takie rzeczy się zdarzają w różnych produktach i różnych markach.
Gorzej z obsługą posprzedażową - masz info co to za serwis tak naprawiał?

Edycja:
Bulova należy do Citizena, a ostatnio czytałem podobną historię o ich autoryzowanym serwisie i ciekawiło mnie czy to ten sam...