Wpis z mikrobloga

@OPcodeRTI: Możliwe że korzystają z takich usług jak https://www.idnow.io/ i któryś z innych webserwisów/fintechów też jest z nimi spięty i wzajemnie sobie jakoś to byli wstanie powiązać. Oracle płaciło za ich pośrednictwem po ponad 80 zł jeśli ktoś chciał od tak samemu wprowadzić swoją tożsamość.
@OPcodeRTI: To aż niemożliwe biorąc pod uwagę że to rozwiązania prawie konkurencyjne. Nie integruje sie tego tak bezpośednio a właśnie przy użyciu platform czy wręcz instytucji pokroju idnow
@Saeglopur: dobrze że mi przypomniałeś te IDnow, sprawdziłem przed chwilą paypala i nic nie dali a weryfikowałem się tam, chyba bitpanda i N26 z nich korzystają, muszę do nich napisać list motywujący, niech nie wala w ch€ja
@plaisant: ja też zrobiłem w ten sam dzień w którym napisałeś o tym na wykopie. Niestety środków nie otrzymałem. E-maila tydzień temu już do nich napisałem, brak odpowiedzi. Gdybyś uzyskał odpowiedź to daj znać. Pozdro
@plaisant: Ja też nie zdążyłem, początkowo mnie odrzucili bo wykorzystałem prawo jazdy a ono jest laminowane - to powód do odrzucenia. Dalej w sumie już nie próbowałem do momentu wybadania dokładnie tej organizacji. Gdy już się sporo dowiedziałem to było po fakcie xD