Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: zwalnianie ludzi z pracy, z uczelni, sprawy sądowe przeciw przedsiębiorcom mającym swoje zasady na swoim podwórku, wprowadzanie transów na pogadanki z dziećmi w wieku przedszkolnym, epatowanie scenami (dla normalnych obrzydliwymi) z seksem gejowskim w serialach i filmach, nadprezentacja medialna, wysuwanie swoich żądań na czoło debaty publicznej mimo bycia nieznaczącym odsetkiem w społeczeństwie, profanacja mszy, symboli religijnych, prowokacje itd.
Ja już wiem kto tu jest idiotą, ty powoli też do tego
@arczer: pozwolę sobie sparafrazować "chodzi o to, że jak ktoś nie jest entuzjastą propagandy i emancypacji afroamerykanow (nie mylić ze stosunkiem do zwykłych pracujących) to zostanie zaszczuty, odseparowany, zniszczony, wytykany palcami?:)"

Jak wyżej pisałem, czasy się zmieniają, argumentacja niekoniecznje.

Btw ideologia LGBT xD zawsze parskam śmiechem jak mój interlokutor tego używa (nie inaczej tym razem było).
@niochland: Kościół ma 2 tys lat, w Polsce tysiąc lat tradycji i większość społeczeństwa jest Katolikami, czego się spodziewałeś?
Są ciemne karty w historii Kościoła, jest ciemna karta z kryciem pedofilii ale nie można zaprzeczyć wielkiemu wkładowi w rozwój świata cywilizowanego, w dobroczynność, w misje, w danie odporu islamowi, który już by szalał od wieków w Europie.
Jak garstka transów i ich mocodawców spod znaku tęczy chce z tym się konfrontować?
Jedynym chochołem tutaj jest robienie z LGBT jakiejś organizacji na wzór masonerii i/lub "ideologii", a nie używania jej poprawnie jako określenia na grupę społeczną złożoną z lesbijek, gejów, osób biseksualnych i osób transpłciowych.


@Hound: zobaczmy co na ten temat mówi Pismo:

Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich; w