Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem.
Zastanawiam się na kupnem poniżej wymienionych produktów w celu wzmocnienia włosów na brodzie:
Pokrzywa+skrzyp polny (herbata)
Mięta (herbata)
Kozieradka (tabletki)
Palma sabałowa (tabletki)
Biotyna
Minoksydyl
Banfi wcierka
Jantar wcierka
Olejki (arganowy, jojoba, kokosowy, rycynowy, konopii)

Co o tym sądzicie? Za dużo czy mogę spokojnie stosować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrowionka

#wlosy #broda #wlosyboners
  • 17
@BajerOp interesujące bo jestem po 1x minox oraz 1x Jantar, efekty są, oczywiście niespektakularne ale są.
Minox wysusza (alkohol), więc rotacja w produktach wskazana.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noeasywayout: za dużo tego wszystkiego... I tak najważniejsza jest systematyczność i konkretne działanie, a nie #!$%@? wszystkiego na raz. Nawet nie będziesz wiedzieć, co Ci pomaga, a co nie.

Z moich doświadczeń:

Banfi z tego najbardziej polecam i suplementację skrzypem polnym. Stosowałam sam skrzyp i efekty były widoczne, plus wzmacnia się też skóra i paznokcie. Banfi od Jantar w moim przypadku jest lepsza - już po dwóch tygodniach włosy mniej wypadały
@noeasywayout: Nie znam przypadków, żeby Banfi podrażniał, a trochę się o tej wcierce naczytałam w necie :) Zawiera alkohol, ale jest on tam wymagany, bo jest niezbędny do uwalniania się składników aktywnych z olejków eterycznych. Nie zauważyłam, żeby podrażniał mi skórę lub powodował większy świąd. Ma bardzo intensywny ziołowy zapach, który mnie osobiście się podoba, ale jest też łagodna wersja - Lady Banfi.

Co do łączenia z mino, nie wiem. Też
Wyrzucam palme, wierzbownice, kozieradke, mięte, skrzyp oraz pokrzywę. Pomyślę nad nasionami kozieradki jako wcierka.
Za dużo blokerów DHT co zrewanżuje mi się miekką pałką (chyba).
Minox wysusza (alkohol), więc rotacja w produktach wskazana.


@noeasywayout: nie wiem jaką dokładnie rotacje miałeś na myśli, ale terapii minoxidilem na brodzie się nie przerywa dopóki nie będziesz miał trwałych włosów (o ile nie ma efektów ubocznych). Przerwanie terapii nawet na kilka dni równa się wypadaniem młodych włosów z cebulek i praktycznie cały dotychczasowy progress idzie na marne. Jak jesteś maksymalnie zdesperowany, to badania pokazują, że bardzo dobre efekty daje dermaroll