Wpis z mikrobloga

#humorobrazkowy #heheszki #ceskememy #zbigniewstonoga #stonoga #polityka

Wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrý večer. Niečo sa... Niečo sa poruchalo a nebolo ma počuť, tak zopakujem toto ešte raz. Volebný výsledok KWW Stonogy je nejaká porážka, ja si myslím že to poľské, kurva blbé spoločenstvo, tento kurva kŕdeľ debilov ktorý volil tie kurvy trpaslíky z PiS to je kurva nedorozumenie. Ak toľko pre vás znamená... Ak toľko pre vás znamená ľude taká spoločenská angažovanosť, ako moja, kde som vsadil celou svoju rodinu, môj súkromí život, byznys, všetko iné a pre vás to znamená iba #!$%@?é 70 lebo 80 tisíc hlasov, tak by sa vás malo #!$%@?ť, tak ako vás môže #!$%@?ť iba PiS. Platforma vás tak #!$%@?, ako vás vyjebe PiS, kurva. Až vás guľe budú svrbeť. Toto je dráma. Toto je dráma, že v tímto anti-ľudskom štátu, tím štátu v ktorým média kurva neboli kurva schopne povedať, že Zbigniew Stonoga bol poškvrnený, že tento človek má 118 oslobodzujúcich rozsudkov, že tie súdne KURVY, opakujem súdne KURVY! súdne KURVY tohto človeka bezdôvodne žalovali a po rokoch oslobodzovali, že to nestojí za to aby tohto človeka dať do národnej rady. Bude vás PiS šukať v riť, bude vás PiS kurva šukať tak ako vás platforma nešukala. Tá kurva, ten maly trpaslík, #!$%@?ý Kaczyński, zmrd, vás zničí kurva. Sumlinské, Kanie, Rachonie, televízie republiki budú Vám odoberať chuť života vy kurva idioti. Národní poľskí idioti. Ja mám to v píči kurva, pretože mám na všetko. Budem žiť kurva tak! Vyjebem odtiaľ ešte dnes, už som si kúpil letenku z Poľska a budem sa Vám smať kurva poľské frajeri, že tak blbí ste, také kurva debile, ktorí tie kurevstvo PiSowskie zvolili. Nie Korwina, nie Stonogu, ale nejaké kurvy Petru, Zidov #!$%@?ých v riť kurva, Kukizov pošukov volili. Toto je práve tá kurva Poľsko. Kvôli takej kurve Poľsku, kvôli Vám kurva #!$%@? nič sa nezmení, keď stojíte za hovno a treba vás #!$%@?ť, šukať, a na vás zarábať, pretože ste bandou národných kurvov, loserov. Rozumiete tomu? A Vám mili, ktorí ste ma volili, podporovali má, ďakujem. Je to hŕstka Poliakov, dnes je to 70 tisíc osôb, možno 80. (Vypni ten mobil lebo ti ho vypnem navždy). Áno, áno, iba to sa tej kurve poľsku slusi. Povedať Vám do ksichtu ze ste primitivni, ze vaše #!$%@?é kreditné karty je váš majestát, vaša dôstojnosť. Robota v kurva korporácii a karta s debetným zostatkom. Nestalo to kurva za nič, nestalo robiť nič.. čo by sa... a škoda kurva hovoriť, škoda kurva revať. Nech vás... Počujte. Ti kto ste blbe kurvy volili PiS idete do píči, stojíte za hovno, ste anti-Poliaci. Dobrú noc. Čo je kurva teplouši? Čo si chcel povedať? No. Dobrá tak ahoj, idem do pici. Kurva škoda bolo 9 Trestných konaní, škoda bolo kurva zverejňovať odposluchový škandál. Blbe Poľsko, blbe Poliački kurva, vás do Auschwitz priniesť kurva, pece zapnúť. Škoda bolo pre vás čokoľvek vy blbe #!$%@? vy.
Pobierz XkemotX - #humorobrazkowy #heheszki #ceskememy #zbigniewstonoga #stonoga #polityka 

...
źródło: comment_pA1x1aAZewl5WMcE5QYFUQcYNUJaufwf.jpg
  • 7