Wpis z mikrobloga

4 podejscie do lekarza i prawdopodobnie sie nie dostane! Rejestracja od 7. Lekarz przychodzi o 9. Zeby sie zalapac trzeba byc o 6. czyli wyjechac musze o 5. Nie rejestruja telefonicznie czy przez internet. Trzeba przyjechac i pokazac morde. Raz zaspalem-5:30, raz byl wypadek- korek, raz pały zrobily lapanke na pijanych kierowcow i .uj k.rwa korek na 15 km!! Dzis bylem drugi w kolejce do rejestracji i jakas lista sie kur.wa pojawila! Przyjmuja tylko zapisanych z tej k.rwa listy! Teraz czekam do pie.olonej 9 zeby zapytac czy mnie przyjma, ewentualnie zapisac sie na liste.. k.urwa na poniedzialek! ##!$%@? to jest szpital w stolicy! Dramat!! Pacjent jest zerem, tak samo jak jego czas.
Ps Szpital kardiologiczny w Aninie nie przyjmuje- nie maja pieniedzy. Brat w niedziele troche sobie pojezdzil po stolicy zeby gdzies go przyjeli.

Tym czasem pisdzielce kupcie sobie nowy samolocik dla wojska. Bedzie ladnie wygladal na defiladzie. Jeszcze tylko nie zapomniec pchac kase w dupe kleru i chrystianizowac europe.. Bo to jest Polsce potrzebne
#gorzkiezale #polska #medycyna #szpital #4konserwy #warszawa #dobrazmiana
#neuropa
  • 45
  • Odpowiedz
@felixa: Pracodawca mi płaci, musiałabyś jakoś na własną rękę się zorientować jak to wygląda w przypadku osób indywidualnych (chyba to jest w produktcie PZU Plan na Zdrowie)
  • Odpowiedz
  • 0
@felixa ja mam w małej firmie rodzinnej taki pakiet PZU zdrowie to musi być minimum 4 osoby zapisane a pakiet standard to 42zl - lub coś kolo tego miesięcznie. Co w pakiecie to musiałbym sprawdzić ale chirurg dermatolog itp jest. Pakiet rodzinny 124zł wtedy może korzystać jeszcze partnerka i dzieci.
  • Odpowiedz
@roszej: @lubiegrzeski: ta, tylko ostatnio się sporo przeprowadzałem i zmieniałem przychodnie. Załatwianie wszystkiego to droga przez mękę. Na Ursynowie przy metrze stokłosy można było przez internet wizytę ogarnąć i było spoko, ale sam początek za każdym razem to jeden wielki #!$%@? z mojej strony. Teraz znowu nowy lekarz stwierdził że poprzedni to byli debile i prowadzi całość w sumie od zera. Niby nie jest to złe, ale będę musiał z
  • Odpowiedz
@lubiegrzeski: dużo lekarzy nie daje recepty u pań z recepcji. + świetne przepisy w Polsce wprowadziły zakaz sprzedawania recept z dawkami na 3 miesiące. rozwiązanie jest takie, że lekarz wypisuje 10 recept, na każdej wypisując dawkę na 3 miesiące (ilość opakowań), albo trzeba się zapisywać co 3 miesiące do internisty, żeby dał kolejną recepte. I według mnie, to jest problem, z ograniczeniem sprzedaży, bo gdyby nie to, to ludzie nie musieliby
  • Odpowiedz
@robert5502: kilka miesięcy temu czekałem w przychodni i były takie 2 babki i jak ktoś pytał czy do lekarza X czekają to te "niee my do lekarza Y" jedna siedziała od 2h i jakaś babka im w końcu powiedziała, że lekarz Y dzisiaj nie przyjmuje xD
  • Odpowiedz