Wpis z mikrobloga

#play #gsm #telefony - myślę sobie o przedłużeniu umowy w Play o 2 lata, bo mam chrapkę na iPhone 11 Pro, czy komuś z Was udało się przedłużyć umowę kiedy do końca obecnej pozostało około 13-14 miesięcy? Do tej pory udawało mi się przedłużać umowę kiedy do końca pozostało maksymalnie 10 miesięcy, ale czy da radę przy większym okresie? Generalnie Play nic na tym nie traci, bo umowa i tak wydłuża okres mojego zobowiązania o 24 miesiące, ale czy na takie układ są skłonni się zgodzić?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krysto: chłopie chcesz telefon to kup telefon a nie abonament. Może byc na raty. W abonamencie nie dość że spłacasz drozsza słuchawkę to jeszcze musisz wziasc wysoki plan na który za te ok 3 lat będziesz narzekał.
@japkko: tak też udało mi się wyczytać w internecie, ale zastanawiam się czy dla jakiegoś mireczka udało się naciągnąć nieco te zasady ;) bo przyznam szczerze, że jak dwa lata temu przedłużałem umowy i miałem 10 miesięcy do końca umowy to w trzech punktach Play powiedzieli, że nie ma takiej możliwości, że jeszcze za wcześnie, a dopiero w czwartym zgodzili się na to bez wahania.