Wpis z mikrobloga

@Aokx: To jeszcze policz, ilu mężczyzn na tej liście jest bogatych, bo odziedziczyli majątki po ojcach. Ewentualnie uwzględnij też takich, co dostali od tatusiów małą pożyczkę w wysokości miliona dolarów na rozkręcenie biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: Karashianka ma kilka sióstr i o ile mi wiadomo żadna inna mimo tej sekstaśmy nie zbiła takiej fortuny, Kylie Jenner to miejsce zawdzięcza swojej marce kosmetyków. Jeśli chcesz ją za bycie siostrą Kim Kardashian z tej listy skreślić to za takie znajomości że znanymi czy wpływowymi poleci też mnóstwo mężczyzn.
  • Odpowiedz
@kraglapyrka: nie chce jej skreslac, ale powiedziec ze jest self made billionaire o niej to duze nieporozumienie. Bo jak mozna powiedziec o kims, ze zawdziecza swoj majatek wlasnej pracy, skoro jej sukces oparty jest na popularnosci jej rodziny - najpopularniejszej rodziny na swiecie.
Po drugie - kazda z siostr jest warta dziesiatki milionow dolarow.
  • Odpowiedz
@Aokx: w ogóle jest taka jedna kobita która dorobiła się fortuny wiecie na czym? na produkcji kosmetyków do makijażu. Tak jak mężczyźni wymyślają komputery, zaawansowane przydatne społecznie rzeczy to szczytem osiągnięc kobiet jest zarabianie na tuszach i palecie cieni za pieniądze i tak facetów bo baby wyciągają hajs na to od swoich misiaczków
  • Odpowiedz
@Ajdbfisnsk: Zawsze mnie bawia ludzie co sie dowalaja do trumpa o te pozyczke. Jestem wrecz pewny ze kazdy kto tak zjadliwie o tym mowi, jakby dostal tego melona to by go utopil a nie zrobil z tego miliardy. Btw rodzina gatesa tez biedna nie byla.
  • Odpowiedz