Wpis z mikrobloga

Ponad rok temu na Niemieckich półkach sklepowych można było zauważyć zmiany.
Otóż słynne Kinder czekoladki zmieniły opakowanie. Zamiast kilkuletniego blondynka pojawiły się nowe twarze.
Wywołało to wielkie poruszenie ze strony środowisk #prawica i uruchomiło szereg spekulacji typu #kolorowaagitacja , #merkelout . Wiele osób poczuła, że to o jedna zmiana za dużo.
Ogólnie kwik wielki, że to już na kinderkach niemca nie ma, a uchodźców wrzucają.
( ͡º ͜ʖ͡º)


#urojeniaprawakoidalne #ciekawostki #niemcy

I trochę #heheszki , bo ładnie pokazało jak ludzie są komiczni ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz GoplanaLodz - Ponad rok temu na Niemieckich półkach sklepowych można było zauważyć zm...
źródło: comment_BoZ4KRb8SOwQ9MAxw5AwjWFu4NZ8LnCq.jpg
  • 65
@franky1: Kolejny mądry inaczej xD Bo mam inne zdanie niż twoje ? Gdyby nie powolny upadek chrześcijaństwa to ciapaki by bali się podpłynąć do pierwszego lepszego europejskiego kraju, no ale niestety nieuleczalna czerwona (przemalowana na tęczowo) zaraza toczy mózgi, których jedyną obroną są inwektywy w imię tolerancji. Nie żałuj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GoplanaLodz: atak wściekłego szura :P

@Pimenista:

Kolejny mądry inaczej xD Bo mam inne zdanie niż twoje ?


Nie moje, tej Europy, którą tak zażarcie bronisz. Bo to co mówisz kompletnie nie pasuje do obecnej Europy, dużo bardziej pasuje już do Rosji.

Gdyby nie powolny upadek chrześcijaństwa to ciapaki by bali się podpłynąć do pierwszego lepszego europejskiego kraju


Ale co, chrześcijanie by do nich strzelali czy jak? W takim razie dobrze,
@franky1: Czyli jak rozumiem powinienem przyjmować do siebie i akceptować to co jacyś idioci wymyślą, a poza tym w pewnych kwestiach nie uwłacza mi porównywanie do Rosji, bo co jak co ale czasem można wziąć z nich przykład. xD, Tak, chrześcijanie nie boją się bronić swoich wartości. Obecnie to już jest tylko cień chrześcijaństwa. Przez to że chrześcijanie się zmienili, a islamiści nie, mamy do czynienia z ichniejszą propagacją bo nie
@Szatanski_werset to byla 3 miesieczna akcja, na czas trwania turnieju. Podstawowa 11nastka byla wrzucona na Kinderki, zeby zwiekszyc sprzedaz wsrod kazdego fana sportu i slodyczy. Zaden ciapak nie szedl ulica i nie wpadl na pomysl zakupu kinderek, bo zobaczyl Boatenga. Wez sie rozbiegnij i z framugą spotkaj (,)